Seyhan Şaşko Kimdir Hayatı Boyu

Seyhan Şaşko Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2017 senesinin Eylül ayı gibi BeIN Sports kanalına transfer olmuş ve BeIN Sports televizyonunun güzel sunucularından biri olarak programlarda karşımıza çıkan güzel isim Seyhan Şaşko kimdir kaç yaşında ve boyu kaç? sunucunun hakkında aklınıza takılan bir çok sorunun yanıtı yazımızda yer almaktadır.

Seyhan Şaşko Kimdir? Hayatı

Seyhan Şaşko, 07.01.1989 yılında dünyaya merhaba demiş olan bir sunucudur.Makedonya’da hayata gelmiş olan güzel sunucu, 3 yıl sonra babasının iş pozisyonundan ötürü anne ve babası ile birlikte Türkiye’ye gitmiş ve Türkiye’nin en fazla göç alan şehri İstanbul’a yerleşmiştir.İstanbul’da eğitimine başlayan isim, Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi Devlet Konservatuarında bitirmiştir.

Seyhan Şaşko’nun boyu 1.75 cm, kilosu 53, burcu Oğlak ve gözleri ise Yeşildir.

Hayatında sporun önemli bir yerde olduğunu belirtmiş olan sunucu, küçük yaştan itibaren tenis oynamıştır.Üniversite zamanlarında ise daha çok basketbola merak salan sunucu basketbol oynamanın dışında bir çok basketbol maçınıda takip etmeye başlamıştır.Yetenekli isim her yaşta her zaman güzel şeyler yapmaya gayret etmiş ve bir zamanlar piyano çalmayıda öğrenmiştir.

visum china
visum china

İşten eve gitmiş olduğu vakitlerde genellikle basketbol ile tenis karşılaşmalarını izlemeyi seven isim sadece bu sporlarla değil hemen hemen tüm spor dalları ile ilgilenmektedir.Tenis sporundan Basketbolu çok sevse de vazgeçmemiş olan sunucu ayrıca bir süre kadar amatör olarak tenis oynamıştır.

Boş vakitlerini bir çok kişi gibi genellikle ailesi ile beraber geçiren güzel sunucu, ayrıca arkadaşlarına da mümkün olduğunca zaman ayırıyor.Bir süre kadar Trt’nin Çocuk korosu ekibinde de görev almış Seyhan Şaşko, kariyerini BeIN Sports televizyonu ile sürdürmektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir