Seyhan Şaşko Kimdir?

Seyhan Şaşko Kimdir?

2017 senesinin Eylül ayı gibi Bein Sports kanalına transfer olmuş ve Bein Sports kanalının güzel sunucularından biri olarak programlarda karşımıza çıkan güzel isim Seyhan Şaşko kimdir? sunucunun hakkında aklınıza takılan bir çok sorunun yanıtı yazımızda yer almaktadır.

Seyhan Şaşko Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Güzel sunucu Seyhan Şaşko 07.01.1989 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Türkiye’den baya uzaklarda Makedonya’da doğmuş olan isim doğduktan yaklaşık 3 sene sonra babasının mesleği sebebiyle İstanbul’a ailesiyle beraber gitmiştir.İstanbul’da okula başlamış olan isim Marmara Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur.Boyu 1.75 cm’dir.

Yaşantısında sporun büyük bir önemi olduğunu söylemiş olan ünlü sunucu küçüklüğünden itibaren tenis sporunla ilgilenmiştir.Üniversite zamanında hentbol ile basketbolada merak salmaya başlamış ve bir süre kadar bunları takip etmiştir.Yeteneğinlede önemli işler yapmış olan sunucu aynı zamanda iyi bir şekilde gençlik zamanlarında piyano çalmıştır.

Eve gittiği zamanlar genellikle tenis maçlarını izlemeye başlamış olan isim kısa sürede tenis ile tüm sporlardan daha fazla ilgilenmiş ve Tenis sporunu çok sevmiştir.Bir dönem amatör olarakta tenis oynamış olan isim ardından ise bütün spor müsabakalarını takip etmeye başlamıştır.

Boş zamanlarını çoğunlukla ailesiyle geçirmekten hoşlanan güzel sunucu aynı zamanda arkadaşlarınada yeteri kadar vakit ayırarak onlarada vakit geçirmeyi seviyor.Trt çocuk korosunda da bir dönem bulunmuş olan güzel isim Seyhan Şaşko yoluna Bein Sports ekranlarında sunuculuk yaparak devam etmektedir.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın