Şifanur Gül kimdir, nereli, Şifanur Gül kaç yaşında, Şifanur Gül boyu, kilosu kaç, Şifanur Gül rol aldığı dizi ve filmler neler?

Şifanur Gül Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Şifanur Gül hakkında detaylar yazımızdadır. Peki Şifanur Gül kimdir, nereli, Şifanur Gül kaç yaşında, Şifanur Gül boyu, kilosu kaç, Şifanur Gül rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Şifanur Gül hakkında detaylar.

Şifanur Gül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

26 Kasım 1997’de Ankara’da doğmuştur. 18 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başlamış, profesyonel anlamda eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Kamera önü oyunculuğuna ilk projesi olan Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle başlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Şifanur Gül Boyu Kaç?

Şifanur Gül 1.70 boyundadır.

Şifanur Gül Kaç Kilo?

Şifanur Gül 53 kilodur.

Şifanur Gül Burcu Nedir?

Şifanur Gül Yay burcudur.

Şifanur Gül Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Kuş Uçuşu
  • 2021 – Kırmızı Oda
  • 2021 – Cam Tavanlar
  • 2021 – Benim Adım Melek
  • 2020 – Uyanış: Büyük Selçuklu
  • 2019 – Sevdim Seni Bir Kere

Şifanur Gül hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir