Sıla Özlem Önemli kimdir? kaç yaşında boyu kaç? sevgilisi kim?

Sıla Özlem Önemli Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisiyle birlikte oyunculuğa adım atan ve ilk oyunculuk deneyiminde dikkat çekici bir performans sergileyen oyuncu Sıla Özlem Önemli kimdir? kaç yaşında, boyu kaç? sevgilisi kim? bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık işte bilgiler.

Sıla Özlem Önemli Biyografisi

14 Ağustos 1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sıla Özlem Önemli, 1.65 metre boyunda, 55 kilo ve Aslan burcu olan bir oyuncudur.Lise eğitimini Ankara’da bulunan Çankaya Anadolu Lisesi’nde bitirmiş olan isim ardından ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumaya başlamıştır.

Beni Bırakma dizisinden önce herhangi bir projede yer almayan oyuncu, ilk heyecanını bu dizi ile yaşamış ve canlandırmış olduğu karakter ile dizide ön planda yer almıştır.

visum china
visum china

Güzel oyuncunun sevgilisi var mı? varsa sevgilisi kim? soruları en çok aranılan sorulardandır.Evet ünlü oyuncunun sevgilisi vardır ve sevgilisinin ismi Anıl Nural’dır.kimdirkim.com Hatta iki sevgili birlikte “Senden Bir İz” isimli şarkı seslendirmişlerdir.Bu şarkının sözlerini güzel oyuncu yazmıştır.

Hobileri Dans etmek, şarkı söylemek, fotoğraf çekmek olan ünlü oyuncu, ayrıca boş zamanlarını el işleri ile uğraşarak geçirmektedir.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2019 – Beni Bırakma (Zeynep)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.