Sıla Özlem Önemli kimdir? kaç yaşında boyu kaç? sevgilisi kim?

Sıla Özlem Önemli Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisiyle birlikte oyunculuğa adım atan ve ilk oyunculuk deneyiminde dikkat çekici bir performans sergileyen oyuncu Sıla Özlem Önemli kimdir? kaç yaşında, boyu kaç? sevgilisi kim? bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık işte bilgiler.

Sıla Özlem Önemli Biyografisi

14 Ağustos 1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sıla Özlem Önemli, 1.65 metre boyunda, 55 kilo ve Aslan burcu olan bir oyuncudur.Lise eğitimini Ankara’da bulunan Çankaya Anadolu Lisesi’nde bitirmiş olan isim ardından ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumaya başlamıştır.

Beni Bırakma dizisinden önce herhangi bir projede yer almayan oyuncu, ilk heyecanını bu dizi ile yaşamış ve canlandırmış olduğu karakter ile dizide ön planda yer almıştır.

Güzel oyuncunun sevgilisi var mı? varsa sevgilisi kim? soruları en çok aranılan sorulardandır.Evet ünlü oyuncunun sevgilisi vardır ve sevgilisinin ismi Anıl Nural’dır.kimdirkim.com Hatta iki sevgili birlikte “Senden Bir İz” isimli şarkı seslendirmişlerdir.Bu şarkının sözlerini güzel oyuncu yazmıştır.

Hobileri Dans etmek, şarkı söylemek, fotoğraf çekmek olan ünlü oyuncu, ayrıca boş zamanlarını el işleri ile uğraşarak geçirmektedir.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2019 – Beni Bırakma (Zeynep)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir