Şilan Makal Kimdir?

Şilan Makal Kimdir?

İşte Benim Stilim yarışması ile dikkatleri üzerine çekmesinden sonra oyunculuk mesleğine etkili bir giriş yapmış ve kariyerini oyuncu olarak sürdüren güzel isim Şilan Makal kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, boyu ve kilosu kaçtır? tüm cevaplarını makalemizde okuyabilirsiniz.

Şilan Makal Biyografisi

2 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Şilan Makal, aslen ise Diyarbakırlı olan bir isimdir.Ailesinin 3 çocuğu içerisinde en büyük olan güzel isim, katıldığı yarışma programından sonra hayatı merak edilen biri olmaya başlamıştır.

Şilan Makal’ın boyu 1.73 cm, kilosu ise 56’dır.Burcu ise Başak’tır.

Ekranlara ilk olarak “İşte Benim Stilim” isimli yarışmanın üçüncü sezonu ile birlikte çıkmış olan Şilan Makal, yarışmada beğenilen yarışmacılardan biri olmuş ve yarışma bittikten sonra oyunculuk teklifleri almaya başlayarak “Yeni Gelin” dizisinde rol almıştır.Bu dizide canlandırdığı Dilan karakteri ile popüler bir oyuncu olmayı başaran isim daha henüz yolun çok başındadır.

Beykent Üniversitesi Tarihi Bölümünü bitirmiş olan güzel oyuncu, sadece dizide değil “Aşinayız” isimli şarkının klibinde de rol almıştır.kimdirkim-com dizi sonrası çok sayıda evlilik teklifi aldığını belirtmiş olan ünlü isim, ayrıca çok sayıda Ünlü isminde kendisine sosyal medyadan dm attığını açıklamıştır.Sosyal medya ilişkilerine pek sıcak bakmadığını söyleyen güzel oyuncu, bu nedenle gelen dmlere cevap vermemektedir.

Rol Aldığı Diziler

2018 – Yeni Gelin (Dilan)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın