Simay Rasimoğlu Kimdir?

Simay Rasimoğlu Kimdir?

2019 tarihinde Miss Turkey yarışmasının birinci olmuş ve bu yarışmada güzelliği ile herkesin ilgisini çekmiş ünlü isim Simay Rasimoğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? bütün cevapları ve hakkında ayrıntıları makalemizde inceleyebilirsiniz.

Simay Rasimoğlu Biyografisi

1997 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Simay Rasimoğlu, 1.88 metre boyunda, 58 kilo ve kahverengi gözlü bir isimdir.Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamış olan güzel isim, Mimari Restorasyon Bölümü’nde eğitim görmüştür.

2019 yılında katılmış olduğu yarışma ünlü ismin güzelliğini tescillediği bir yarışma olmuş ve onlarca yarışmacı arasından birinci seçilmeyi başarmıştır.Ayrıca ünlü isim bu zamana kadar düzenlenen yarışmalar içerisinde bu yarışmayı kazanan en uzun boylu kişi olmuştur.

Yarışmada birincilik elde etmesinin ardından Sosyal medya hesaplarında da büyük artış yaşamış olan güzel isim, ilerleyen yıllarda oyunculuğa göz kırpar mı bilinmez fakat bu konuda çeşitli adımlar atılabileceğini düşünüyoruz.

Burnu ile ilgili soruya da bir röportajında cevap vermiş olan ünlü isim estetik yaptırmayı düşünmediğini açıklamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın