Simge Barankoğlu Kimdir?

Simge Barankoğlu Kimdir?

Fenomenlerin biyografilerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.Bu konumuzda özellikle güzelliği ve sorulara vermiş olduğu cevaplarla yoğun bir kitle tarafından takip edilen ünlü Fenomen Simge Barankoğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? bu soruların en doğru cevabı makalemizin içinde yer almaktadır.

Simge Barankoğlu Hayatı

1995 tarihinde İzmir’de doğan Simge Barankoğlu, 1.70 metre boyunda, 59 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir fenomendir.Çocukluğu İzmir’in Ödemiş ilçesinde geçmiş olan ünlü fenomen, Adnan Menderes Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Hem Instagram’da hem de Youtube’de paylaştıkları ile birlikte Fenomen olan ünlü isim, birçok kategoride paylaşımlar yapmaktadır.Özellikle takipçilerinden gelen soruları yanıtlamayı seven isin, sorular ve cevaplar şeklinde videolar yapmakta böylece takipçilerine gereken önemi vermektedir.

Fenomen olmasından sonra bazı reklamlar da yapmaya başlamış olan Simge Barankoğlu, makyaj ürünleri, zayıflama ürünleri vb ürünlerle ile ilgili reklamlar yapmıştır.

Özellikle “Yılan Korktun mu?” ve “Örümcek Korktun mu?” isimli videoları internette çok fazla izlenmiş ve dilden dile dolaşmıştır.kimdirkim com Beyaz Show programına katılmış olan ünlü fenomen burada da “Ünlü Korktun mu?” isimli replik ile programa damga vurmuştur.

Ön yargılardan nefret ettiğini söyleyen güzel fenomen, insanları dış görünüşleri ile hiçbir zaman yargılamadığını ve kimsenin de buna hakkı olduğunu belirtmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın