Sina Özer Kimdir Hayatı Biyografisi

Sina Özer Kimdir?

2014’de başlamış olduğu profesyonel oyunculuğunu iddialı bir şekilde sürdüren ve son olarak Fox Tv ekranlarındaki dizide yer alan oyuncu Sina Özer kimdir? genç erkek oyuncuya ait hazırlamış olduğumuz özgeçmiş başlıyor.

Sina Özer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Genç isim Sina Özer 24.05.1995 senesinde hayata İstanbul’da merhaba diyen oyuncular arasındadır.Doğma, büyüme buralı olan isim eğitiminede burada başlamış ve güzel bir eğitim derecesi elde etmiştir.Oyunculuk içinde daha cok sinemayı seven isim hem 2 defa sinemada yer almış hemde 2 kez dizide oynamıştır.Boyu 1.73 cm olan oyuncu 70 kilodadır.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce Youtubede çekmiş olduğu videolar sayesinde tanınmıştır.Birbirinden komik çekmiş olduğu videolarla beraber kısa sürede ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.Youtube’de çekmiş olduğu videoların ardından oyunculuk konusunda az da olsa bir eğitim almış ve ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Gurbette Aşk adındaki dizide yer alarak ilk oyunculuğuna başlamış olan genç isim 2014 tarihinde bu dizide oynamıştır.İlk kez kamera karşısına geçmiş olsa da kısa bir zaman dilimi içerisinde kameralara alıştı ve ilk dizisinde izleyicilerden olumlu not almayı başardı.Bu dizinin sonrasında ise kendini hedeflemiş olduğu noktada buldu ve sinema projesiyle oyunculuğuna devam etti.4N1K isimli filmle beraber ilk kez filmde rol alan isim bunda da cok başarılı bir oyunculuk sergiledi.

Sina Özer Oynadığı Diziler ve Filmler Nedir?

2014 – Gurbette Aşk
2017 – 4N1K (Film)
2018 – 4N1K İlk Aşk
2018 – 4N1K 2

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.