Sinan Kaynakçı kimdir, nerelidir, Sinan Kaynakçı kaç yaşında, kaç doğumlu?

Sinan Kaynakçı Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Pinhani grubunun vokalisti Sinan Kaynakçı hakkında merak edilenler. Peki Sinan Kaynakçı kimdir, nerelidir, Sinan Kaynakçı kaç yaşında, kaç doğumlu? İşte Sinan Kaynakçı hakkında detaylar.

Sinan Kaynakçı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sinan Kaynakçı 25 Aralık 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sinan Kaynakçı’nın doğum yeri İstanbul’dur. Çocukluk dönemi Florya ve Bakırköy’de geçmiştir. Lise eğitimini 1998 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Müzik ile ilgilenmeye bu okulda başladı. 1995 yılında yan flüt dersleri aldı, gitar çalmaya başladı. 1996 yılından sonra aralıklarla Stüdyo Hiphop’ta davul dersleri aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2001–2003 yılları arasında Van Basten grubu ile Beyoğlu’nda çeşitli mekanlarda çaldı. Bu dönemde kendi parçalarını yazmaya başladı. Farklı hedefleri nedeniyle gruptan ayrılmak zorunda kaldı. Pinhani grubunun şimdiye kadar yayınlanan iki albümünün tüm söz ve müziklerini kendisi yazdı, vokal yaptı, farklı enstrümanlarla katkıda bulundu.

visum china
visum china

Sinan Kaynakçı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir