Sinan Özen Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Sinan Özen Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Türk Pop müziğinin önemli şarkıcılarından biri olan, albümleri ve yakışıklılığı ile beraber bayanların beğendiği isim Sinan Özen kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi.

Sinan Özen Kimdir? Hayatı

Ünlü sanatçı [saritext]Sinan Özen[/saritext], 1 Mart 1964 tarihinde Doğu Karadeniz bölgesinin güzel illerinden biri olan Rize’de dünyaya geldi.Rize Çayeli nüfusuna kayıtlıdır.Babasının mesleği sebebi ile çocukluk zamanlarının bazı bölümleri İzmit’te geçmiştir.Boyu 1.72, kilosuda 67-68’dir.

İlk ile Ortaokulunu daha sonra taşınmış oldukları İstanbul’da bitirmiştir.Lise öğrenimini ise Rize Endüstri Meslek lisesinde okumuştur.Bu lisede Torna Tasviye bölümünü okumuştur.Lise öğrenimini bitirdikten sonra tekrar İstanbul’a dönüş yapmış bitirdiği bölümle ilgili çalışmak istemiştir fakat Müziğe olan yeteneği nedeniyle müzikle ilgilenmeye başlar.

visum china
visum china

1981 tarihinde o zamanlar piyasada olan bir gazete Ses yarışması yapmış ve bu yarışmaya katılan Sinan Özen yarışmayı kazanmıştır.Yarışma sonrası bir takım tekliflerin geleceğini düşünmesine rağmen herhangi bir teklif gelmemiştir.İlerleyen zamanlarda bir tanıdığının tanıştırmasınla beraber Süheyla Altmışdört’ten nota konusunda bir takım dersler aldı.Bu dersler sonrası İrfan Özbakır’dan ud dersi almıştır.Hocaları ona çok destek verdi ve 1982 tarihinde İstanbul Devlet Konservatuvarına giriş yaptı.

İlk albümünü çıkarması 1989 tarihinde gerçekleşti.Rüyalarım Olmasa albümü ilk çıkarmış olduğu albüm oldu.Daha sonrasında Öpsene Beni, Ölürüm Yoluna, Sigaramın Dumanı sen gibi şarkılarla kısa bir süre içersinde halk tarafından çok sevilen bir Sanatçı oldu.

1998 tarihinde Başka Plak şirketinle anlaşmış ve bu şirkettede Tek Başına, Serseri Gönlüm, Gitsem Uzaklara, Islak Islak gibi albümler çıkarmıştır.

Ünlü Sanatçı evli mi? evet evlidir.Bu işlerin kısmet işi olduğunu söyleyen Sanatçı hayranı ile 2016 tarihinde evlenmiştir.Eşinin ismi Burcu Kartaldır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.