Sinan Yağmur Kimdir Eserleri Neler?

Sinan Yağmur Kimdir Eserleri Nelerdir?

Birçok ünlü yazarı geride bırakarak kitapları çok satış yapan yazar Sinan Yağmur kimdir eserleri nelerdir?

Sinan Yağmur Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sinan Yağmur 1965 Kırşehir doğumludur.İlkokul ile Ortaokulu Kırşehir ilinde tamamlamış ardından ise Kırşehir İmam Hitap lisesi ile 1990 tarihinde Selçuk Üniversitesi ilahiyat fakültesini bitirmiştir.Fakülte bitimininin sonrasında ise Yüksek lisans yapmaya karar verdi ve Kelam ve İslam Felsefesi adında Yüksek Lisansını tamamladı.

1991 tarihinde Kadınhanı İmam hatip lisesinde Öğretmenliğe başlamış ve ardından ise Konya İhl, Meram Dr.Ali Rıza Bahadır İhl’de idareci olarak görev aldı.En son ise Naciye Mumcuoğlu Lisesin’de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak çalışmıştır.

Yazar Evlidir ve 2 çocuğu vardır.Selçuk Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ulusal ve Yerel Televizyonlar’da eğitim programına katılmış ve birçok dergi ile gazetelerde yazıları çıkmıştır.

Sinan Yağmur Eserleri

Kuranda büyük günahlar
Benim Annem Bir Melek
Kaf Dağından Masallar
Kara Göz ve Hacıvat
Dede Korkut Hikayeleri
Sevda şelalesi
Öğretmence sevebilmek insanı
Hz.Mevlana tennure ve ateş
Aşkın Peygamberi Hz.Muhammed
Aşkın Gözyaşları

Ünlü Yazardan kısa bahsettiğimiz biyografi yazımızı burada bitirirken küçük notlarıda açıklayalım.Ünlü yazarın eserleri birçok tanınmış yazarı geçmiş durumda.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir