Sinem Karel Gürtekin Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Sinem Karel Gürtekin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hem yeteneği, hem de güzelliği ile çok konuşulan oyunculardan biri olan hedeflerine çok kısa bir zamanda ulaşmış ünlü isim Sinem Karel Gürtekin kimdir kaç yaşında nereli? bu biyografimizde güzel oyuncu hakkında bilgileri eksiksiz şekilde öğrenebilirsiniz.

Sinem Karel Gürtekin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sinem Karel Gürtekin Mersinli olan 04.03.1994 doğum tarihine sahip bir oyuncudur.3 kardeştir.Kardeşleri içinde en küçük olanıdır.Hem ablası hemde abisi vardır.Abisinin ismi Serkan, Ablasının ismi ise Sibel’dir.İlkokuldan liseyi bitirene kadar olan süreci doğduğu yer olan Mersin’de tamamlamış ardından ise İstanbul’a gitmiştir.

İstanbul’da yaşamına devam eden oyuncu burada Üniversite’nin Medya bölümünde okumaktadır.Boyu 1.74’dür.İstanbul’da iken televizyon karşısına geçmeye başlamış ve hem Kral tv hemde Show tv ekranlarında bir takım programlar sunmuştur.Bu programlardan sonra ise Yalan Dünya dizisinde oynamış ve Elfe rolü ile karşımıza çıkmıştır.Gözleri ve saçları kahverengi olan oyuncu bekardır.

sinem-karel-gurtekin-biyografi

visum china
visum china

En son Atv televizyonunda yayınlanmış olan Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almış olan oyuncu diziyle beraber daha da geniş kitlelere oyunculuğunu göstermiştir.Dizi başladığı tarihten itibaren çok reyting almış fakat ardından reytinglerde yaşanan düşme ile beraber Final yapma kararı alarak, izleyicisine veda etmiştir.

Güzel oyuncu ayrıca “Ya Ben Anlatamadum” adındaki milyonlarca kez izlenmiş şarkının klibinde de yer alan kişidir.

Oynadığı Diziler

– Yalan Dünya
– Mayıs Kralicesi
– Kanatsız Kuşlar

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir