Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal Kimdir?

Oyunculuk mesleğinde yeni olan isimlerden biri olan ve profesyonel bir şekilde 2017 yılından itibaren ekran önüne çıkmaya başlayan sempatik oyuncu Sinem Ünsal kimdir? nereli, yaşı, boyu, kilosu nedir? güncel bilgilerinden derlediğimiz biyografisi makalemizde.

Sinem Ünsal Hayatı

1993 tarihinde İzmir Foça’da hayata merhaba diyen Sinem Ünsal, anne tarafından Çerkez, baba tarafından ise Azerbaycan kökenli olan bir oyuncudur.Küçüklüğü doğduğu yer olan Foça’da geçmiş olan isim liseyi tamamlayana kadar burada yaşamış ardından ise Üniversite okumak için Eskişehir’e gitmiştir.

Sinem Ünsal’ın boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir.Göz rengi ise koyu Kahverengidir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunu olan sempatik isim, burada Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde okumuştur.kimdirkim-com Üniversite sıralarında oyunculuk eğitimi almaya başlamış olan isim, küçüklüğünden beri oyunculuk yapmak istemiştir.

İlk olarak 2017 tarihinde “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde Gülsüm karakteri ile izleyici karşısına geçen oyuncu, ardından ise “Çoban Yıldızı“, “Kızım” ve “Mucize Doktor” dizilerinde rol almıştır.

Oynadığı Diziler Nedir?

2017 – Siyah Beyaz Ask (Gülsüm)
2017 – Çoban Yıldızı (Güneş)
2018 – Kızım (Sevgi)
2019 – Mucize Doktor (Nazlı)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın