Sinem Yalçınkaya kimdir, nereli, Sinem Yalçınkaya kaç yaşında,  Sinem Yalçınkaya ne iş yapıyor, Sinem Yalçınkaya'nın O Ses Türkiye'de görevi nedir?

Sinem Yalçınkaya Kimdir?

Oyuncu Sarp Akkaya’nın eşi Sinem Yalçınkaya hakkında merak edilenler. Sinem Yalçınkaya kimdir, nereli, Sinem Yalçınkaya kaç yaşında,  Sinem Yalçınkaya ne iş yapıyor, Sinem Yalçınkaya’nın O Ses Türkiye’de görevi nedir?

Sinem Yalçınkaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sinem Yalçınkaya 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Sinem Yalçınkaya’nın doğum yeri İstanbul’dur doğdu. İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi piyano ve keman bölümünde eğitim almıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı Şan bölümünde eğitimine devam etti.

Okulunda aldığı pedagojik formasyon eğitimi sayesinde bir süre öğretmenlik yapan Sinem Yalçınkaya, bir yandan da stüdyo ve sahne çalışmalarına devam etti.

Bu içeriği KimdirKim.com ekibi hazırlamıştır.

visum china
visum china

Sinem Yalçınkaya Kimin Vokalisti?

Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Yalın, Gökhan Tepe gibi birçok önemli sanatçıya vokalistlik yaptı. 2006 yılında “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası”nda solist olarak çalışmaya başladı. Bir dönem Beyaz Show’da çalıştı. Son olarak Sinem Yalçınkaya O Ses Türkiye programında vokal koçluğu yapmaktadır.

Sarp Akkaya ile Evliliği:

Oyuncu Sarp Akkaya Fenerbahçe’nin Olympiakos ile oynadığı Euroleague basketbol maçında Sinem Yalçınkaya’ya evlilik teklif etmiştir. Daha sonra Sarp Akkaya Sinem Yalçınkaya ile yine bir Fenerbaçe-Olimpiakos maçında evlendi.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen nikah ve düğün töreni ile dünya evine giren çiftin düğününe katılan isimler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal, Acun Ilıcalı, Aslı Enver gibi ünlü isimler vardı.

Çiftin 2021 yılında Kaan adında oğulları dünyaya gelmiştir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir