Şive Şenözen Kimdir? Biyografisi Hayatı

Şive Şenözen Kimdir?

Rol almış olduğu Tiyatro oyunları ile meslek hayatına başlayan ve ardından ise bazı dizilerde izlediğimiz güzel isimlerden oyuncu Şive Şenözen kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? bu soruların doğru ve açıklayıcı cevapları makalemizde.

Şive Şenözen Kimdir? Biyografisi

17 Şubat 1986 tarihinde İzmir’de doğan Şive Şenözen, aslen de İzmirli olan mütevazi bir ailede büyümüş bir isimdir.İzmir’de dans kursuna giderken tiyatro kursuna da yazılmış olan oyuncu, burada hocalarının yönlendirmesiyle birlikte Yetenek sınavlarına girmiş ve kazanmıştır.Akabinde girmiş olduğu Üniversite sınavını kazanarak İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Şive Şenözen’in boyu 1.70 cm, kilosu 53 ve Burcu ise Kova’dır.

İlk olarak 2005 yılında “Asiye Nasıl Kurtulur?” isimli tiyatro oyununda rol alarak oyunculuğa başlayan [saritext]Şive Şenözen[/saritext], bu oyunun ardından “Aşk Olsun” isimli tiyatro oyununda oynamıştır.2010 yılında oynamış olduğu “Kavak Yelleri” dizisiyle birlikte ilk dizi deneyimini yaşamış olan isim bu dizinin arkasından ise 2012 yılında “Huzur Sokağı” dizisinde yer almıştır.

visum china
visum china

2013 tarihinde “Gönül Hırsızı” dizisi ile izlediğimiz oyuncu, 2014’te “Aşktan Kaçılmaz”, 2015 yılında “Yeşil Deniz” ve 2018 yılında ise “Muhteşem İkili” dizilerinde rol almıştır.Kimdirkim com Bu diziler içerisinde en fazla kendini göstermiş olduğu dizi “Yeşil Deniz” dizisi olmuştur.Ayrıca oyuncu rol aldığı diziler içerisinde sadece bu dizide 2 sezon oynamıştır.

Evli olan oyuncu, 2016 yılında Yönetmen olan Yahya Samancı ile dünya evine girmiştir.

Şive Şenözen Oynadığı Diziler Nelerdir?

2018 – Muhteşem İkili
2015 – Yeşil Deniz
2014 – Asktan Kaçılmaz
2013 – Gonül Hırsızı
2012 – Huzur Sokağı
2010 – Kavak Yellerı

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir