Solmaz Ciros Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Solmaz Çiros Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Evleneceksen Gel isimli Evlenme programının güzel isimlerinden biri olmuş ve tüm Türkiye’nin hemen hemen programla beraber tanımış olduğu Solmaz Çiros kimdir kaç yaşında nereli? bu konumuzda Solmaz ile ilgili özgeçmişi sunmaya çalışacağız.

Solmaz Çiros Kimdir Biyografisi Hayatı

İzmirli isimlerden biri olan Solmaz Çiros İzmir’de Romanların yaşamış olduğu mahallede hayatını sürdürmektedir. Roman Kızı olan isim 1997 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Daha çok genç yaşta bulunan güzel isim ailesinin 4 çocuğundan biridir. Bir tane kendisinden büyük ablası vardır ve ablası evlidir.2 tanede kendisinden küçük kardeşi bulunmaktadır. Babasıyla annesi geçmiş senelerde birbirinden ayrılmıştır. Annesiyle beraber yaşamını sürdürmekte olan Solmaz, babasıyla da iletişimini koparmamıştır.

Evlenme Programlarında ilk olarak gördüğümüz Solmaz ilk olarak Evleneceksen Gel dışındaki başka bir evlendirme programında gözükmüştür. O Evlendirme programının ardından aradığı mutluluğu bulamayan isim sonrasında ise Evleneceksen Gel programında yer almaya başlamış ve kendisine güzelliği ve dobra kişiliğiyle beraber bir çok talip gelmiştir. Evlilikten beklentisinin onun yanına yakışabilecek onu kaldırabilecek biri olduğunu söylemiş ve kendine güveninin yüksek olduğunu da eklemiştir.

Bir defa başından söz geçen Solmaz Çiros 1 sene kadar sözlü kalmış ardından ise ayrılmıştır. Burcu Yay olan isim Galatasaray takımını tutmaktadır.

Son zamanlarda ismi oyunculukla da geçen ismin bir Roman dizisinde rol alabileceği söylentileri özellikle İnternette çok yazılır hale geldi. Bu konuda tam bir bilgimiz olmamakla beraber bizlerde sizler gibi merakla gelişmeleri takip ediyoruz. Sizde isimle ilgili düşüncelerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.