Somer Sivrioğlu kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Somer Sivrioğlu Kimdir?

Masterchef yarışmasının jürilerinden biri olan ve bu zamana kadar çok sayıda yemek konusunda ödül almış ünlü isim Somer Sivrioğlu ile ilgili kapsamlı biyografisini yazımızda bulabilirsiniz.

Somer Sivrioğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

25 Mayıs 1971 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Somer Sivrioğlu, bir dönem Avustralya’da yaşamış olan bir isimdir.Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu olan ünlü isim, evlidir ve 2 tane çocuğu vardır.Eşinin ismi ise Sencer Sivrioğlu’dur.

İş yaşamında eşi ile birlikte hareket eden ünlü şef, koyu Fenerbahçe taraftarı olan bir isimdir.Bir süre kadar Lezzet Yolculuğu adında radyo programını sunmuş olan isim, en iyi restaurant ve en iyi lezzet gibi çok alanda ödüller almıştır.Avusturalya’da restaurantı bulunan ünlü şef yaşamını ise genellikle Türkiye’de sürdürmektedir.

En büyük yeteneklerinden biri az malzeme ile en güzel yemeği yapmak olan Somer Sivrioğlu, en son olarak ise Masterchef Yarışmasında yer almaya başlamış ve burada 3 jüri üyesinden biri olmuştur.Yarışmacıların çok sevdiği bir jüri üyesi olan ünlü şef yarışmanın bu kadar çok izlenmesinde en etkili kişilerdendir.

Ailesinden çok şey öğrendiğini söylemiş olan deneyimli şef, çalışma konusundaki disiplini babasından, insan ilişkilerini ise annesinden öğrenmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.