Statikleo kimdir, nereli, Statikleo kaç yaşında, Statikleo boyu, kilosu kaç

Statikleo Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

İnternet ünlüsü Statikleo kimdir, nereli, Statikleo kaç yaşında, Statikleo boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

StatikLeo’nun gerçek ismi Leo’dur. StatikLeo adıyla bilinen tanınmış bir internet ünlüsüdür. Youtube videoları çoğunlukla kamyonlar ve otomobiller hakkındadır.

Statkleo’nun Youtube kanalında 167.000’den fazla abonesi var. Statkleo’nun YouTube videoları tamamen otomobiller ve araçlarla ilgili. Youtube kanalını 2018’de oluşturdu ve şimdiden 20.345.190 kez izlendi ve 199 bin takipçisi var

Statikleo Kimdir?

Statikleo’nun gerçek adı Leo’dur. Ancak soyadı henüz açıklanmadı. Statikleo, çeşitli sosyal ağ sitelerinde “Statikleo” kullanıcı adlarının bir sonucu olarak popüler oldu.

Statikleo’nun net değeri şu anda bilinmiyor. SocialBlade’e göre yıllık kazancı 4.7 bin ila 74,9 bin dolar arasında değişiyor. İlişki durumu açısından, kız arkadaşından hiç bahsetmedi. Belki de Youtuber şu anda bekar ve aşkı aramıyor.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Statikleo Kaç Yaşında?

Statikleo 15 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Statikleo Boyu Kaç?

Statikleo’nun boyu kaç? 1.75 boyundadır.

Statikleo Kaç Kilo?

Statikleo 63 kilodur.

Statikleo Net Değeri

YouTube’da 1 milyondan fazla abonesi var ve en popüler YouTuber’lardan biri olarak kabul ediliyor. Instagram hesabının yaklaşık 209 bin takipçisi var. 2021 itibariyle net değerinin 3 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Statikleo Gerçekleri

Statikleo, Houston, Teksas’tan. Sonuç olarak, YouTuber bir Amerikan vatandaşıdır. Statik’in çıktısı Leo’nun tişörtlerinde ve sweatshirtlerinde görülebilir.

Ebeveynleri ve ailesi gibi konularda YouTuber gizliliğini korudu. İnternette ailesi hakkında bilgi yok.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir