Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Show Tv’de önceden yayınlanmış olan Tutar mı Tutar dizisinde Işık karakterini canlandırıp başrolde oynamış şimdilerde ise 2018’de başlamış yeni bir dizide rol alan Su Kutlu kimdir kaç yaşında nerelidir? bütün cevapları.

Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Su Kutlu 1 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Lise öğrenimini tamamladıktan sonra herhangi bir şekilde oyunculuk konusunda dersi almadı.Dizi ile filmlerde oyunculuk yapan isim aynı zamanda Eti Maximus reklamında oynamıştır.Kilosu 45, Boyuda 1.66’dır.2012 tarihinde oynadığı Eti reklamının ardından Hayatımın Rolü ismindeki dizide oynadı.

En son Güzel Köylü ismindeki dizide Sude karakterini canlandırmış ve iddiaya göre Muğla’da gitmiş olduğu barda kavga etmesi sonucu diziden uzaklaştırılmıştır.Olayın nedeni yine iddiaya göre elindeki alkolü Oyuncu dışarıda içmek istemiş ama buna Barın görevlileri izin vermemiş ve bu yüzden kavga çıkmış.Yaşananların ardından Polisi arayan Oyuncu polisin olay yerine gelmesi ve kamera görüntülerinin incelenmesini sağladı.

su-kutlu-biyografi

Ünlü Oyuncu yaptığı bir takım demeçlerde yaşamını Türkiye dışında bir ülkede sürdürmek istediğini söylemiştir.

Oynadığı Diziler Filmler

2015 – Tutar mı Tutar
2014 – Güzel Köylü
2013 – Ali Ayşe’yi Seviyor
2013 – Çalıkuşu
2012 – Hayatımın Rolü
2018 – Bir Mucize OlsunBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın