Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Show Tv’de önceden yayınlanmış olan Tutar mı Tutar dizisinde Işık karakterini canlandırıp başrolde oynamış ve şimdilerde ise yeni ekranlara gelen dizilerde rol alarak ilerleyen Su Kutlu kimdir kaç yaşında nerelidir? bütün cevapları.

Su Kutlu Biyografisi

Su Kutlu, 1 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Lise öğrenimini tamamladıktan sonra herhangi bir şekilde oyunculuk konusunda ders almamış olan oyuncu, dizi ile filmler dışında Eti Maximus reklamında oynamıştır.Kilosu 45, boyu ise 1.66 cm’dir.2012 tarihinde oynadığı Eti reklamının ardından Hayatımın Rolü ismindeki dizide oynamıştır.

En son Güzel Köylü ismindeki dizide Sude karakterini canlandırmış ve iddiaya göre Muğla’da gitmiş olduğu barda kavga etmesi sonucu diziden uzaklaştırılmıştır.Olayın nedeni yine iddiaya göre elindeki alkolü Oyuncu dışarıda içmek istemiş ama buna Barın görevlileri izin vermemiş ve bu yüzden kavga çıkmış.Yaşananların ardından Polisi arayan Oyuncu polisin olay yerine gelmesi ve kamera görüntülerinin incelenmesini sağladı.

Ünlü Oyuncu yaptığı bir takım demeçlerde yaşamını Türkiye dışında bir ülkede sürdürmek istediğini söylemiştir.

Oynadığı Diziler Filmler

2015 – Tutar mı Tutar
2014 – Güzel Köylü
2013 – Ali Ayşe’yi Seviyor
2013 – Çalıkuşu
2012 – Hayatımın Rolü
2017 – Aile Arasında(Fılm)
2017 – Söz
2018 – Bir Mucize Olsun
2018 – Çukurdere

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın