Şükrü Özyıldız Kimdir Biyografisi Boyu

Şükrü Özyıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2011 tarihinde ekranlarda gösterilmiş Derin Sular adındaki dizi ile ön plana çıkmayı başarmış Yakışıklı erkeklerden biri olan Şükrü Özyıldız kimdir kaç yaşında nereli? boyu kaçtır?

Şükrü Özyıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Şükrü Özyıldız 1988 tarihinin 18 Şubat’ında birçok ünlüsü ile meşhur olan İzmir’de hayata gözlerini açmıştır.Anne tarafından Göçmen, baba tarafından ise Karadenizli biridir.Annesini o 9 yaşındayken kaybetmiş ve 2 yaş küçük bir kız kardeşi bulunmaktadır.Boyu 1.90’dır.

Lise’den sonra Üniversiteye giriş sınavlarına katılarak kazanmış ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Bölümünü okumak için İstanbul’a taşınmıştır.Burada 1 sene kadar okumuş ardından tekrar sınava girerek Ege Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmıştır.Ege Üniversitesinide okuduğu sırada Erasmusla beraber Portekiz’e yolculuğu başlamıştır.

Çocukluk yaşlarından beri dövüşe karşı olan özel merakınla beraber Portekiz’de bir takım kafes dövüşüne girmiştir.Çok uzun süre bulunmamış ve daha sonra bıraktığını açıklamıştır.Çok hareketli bir isim olan oyuncu Diziler sayesinde hareketliğini azaltabildiğini açıklamıştır.Yurtdışı’ndan döndükten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girmeye karar vererek oyunculuk eğitimi almıştır.

Şükrü Özyıldız reklamlar, tiyatrolar,diziler ve filmlerde oynamıştır.Derin Sular adındaki ilk dizisinde izleyenlerinden geçer not almıştır.2013 tarihinde Benim Hala Umudum var adındaki dizide oynamış ve aynı sene Neva filminde başrol oyuncu olmuştur.

Oyunculuk eğitimlerini o kadar dizide ve filmde oynamasına rağmen aksatmamış halen sürdürmektedir.

sukru-ozyildiz-1-

Şükrü Özyıldız Oynadığı Diziler ve Filmleri Nelerdir?

2013 – Neva(Ilgın)
2015 – Sevimli Tehlikeli (Zarok)
2011 – Derin Sular (Toprak)
2012 – Uçurum (Avukat Tolga)
2013 – 2014 – Benim Hala Umudum Var (Ozan)
2014 – Şeref Meselesi (Emir)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

2 Yorum Bırak

  1. Ben seni çok seviyorum Şükrü ve dizinide izliyorum.Bazen seni rüyamda görüyorum sanki gerçek gibi

  2. ben seni cok seviyorum ya ❤❤❤? lütfen kış güneşi bitmesin Şükrü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.