Şule Kayatürk kimdir, nereli, Şule Kayatürk kaç yaşında, Şule Kayatürk evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Şule Kayatürk'ün oğlunun adı?

Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Tiktok’ta sulemsi adı ile bilinen tiktoker Şule Kayatürk kimdir, nereli, Şule Kayatürk kaç yaşında, Şule Kayatürk evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Şule Kayatürk’ün oğlunun adı? İşte Şule Kayatürk hakkında detaylar.

Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şule Kayatürk 24 Aralık’ta dünyaya gelmiştir fakat doğum yılı bilinmemektedir. Şule Kayatürk makyaj sanatçısıdır. Şule Kayatürk aslen Ankaralı’dır. Şule Kayatürk’ün sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi vardır. Tiktok, Instagram ve Youtube gibi platformlarda içerik üretmektedir.

Şule Kayatürk Evli mi?

Şule Kayatürk kiminle evli? Yasin Türk ile evlidir. Kuzey Arel adında bir oğlu vardır.

Şule Kayatürk Boyu Kaç?

Şule Kayatürk 1.75 boyundadır.

Şule Kayatürk Hangi Burç?

Şule Kayatürk Oğlak burcudur.

Şule Kayatürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.