Şule Zeybek Kimdir Kaç Yaşındadır Biyografisi

Şule Zeybek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kanal D’nin vazgeçilmez sunucularından biri olan bir dönem Gün ortası adındaki haber programını sunmuş ardından ise yine aynı kanalda yayınlanan başka bir programın sunuculuğunu yapmaya başlamış ünlü isim Şule Zeybek kimdir kaç yaşında nereli? kısa bir açıklamanın ardından biyografimize başlıyoruz.

Şule Zeybek Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Şule Zeybek, doğum yeri Türkiye’nin en büyük ili pozisyonundaki İstanbul olan 18.11.1975’li bir kişidir.Babası önemli kişilerden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kültür bakanlığını yapmış Namık Kemal beyfendidir.Ünlü sunucunun annesin ismi ise Asumandır.Ailesinin 2 tane çocuğundan biri olan sunucunun bir tanede kız kardeşi bulunmaktadır.

Hayata atılması Üniversiteyi kazanmasınla gerçekleşti.Önce Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünü kazandı sonra bu okulu bitirdi ve ardından ise reklam ajansında çalışmaya başladı.Sonrasında Kanal D ekranlarında bir süre kadar muhabirlik yaptı.Bazı kurslara yazılarak kendini bir çok alanda geliştirdi.

Önce Dialog isimli kursa katıldı ardından ise Şahika Tekand’a yazılarak konuşma ile ilgili eğitimler gördü.Radyo’da başlamış olduğu programlarına gece haberleri sunuculuğu yaparak devam etti.En son ise Öğle kuşağında program sundu.

visum china
visum china

Şule Zeybek Evli mi? şuanda bekar olan sunucu 2000 senesinde gazetecilik mesleğini yapmakta olan Yiğit Bulut ile dünya evine girmiştir.Bu evlilik toplam 10 sene kadar sürmüş sonra ayrılmışlardır.Bu evlilikten 2007 doğuma sahip bir oğlu vardır.

Program dışındaki boş zamanlarında genellikle ata binmeyi seven ünlü kişi ayrıca resim yapmayıda çok seviyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir