Sultan Elif Taş Kimdir?

Sultan Elif Taş Kimdir?

En son olarak Adını Sen Koy ismindeki dizide izlemiş olduğumuz ve gayet iyi bir oyunculuk sergileyerek dizi içerisinde adı merak edilen oyunculardan biri olmayı başarmış oyuncu Sultan Elif Taş kimdir? güzel oyuncu hakkındaki detaylar konumuz aracılığıyla sizlerle.

Sultan Elif Taş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ünlü oyuncu bayanlardan olan Sultan Elif Taş 14 Nisan 1992 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmış olan bir ünlüdür.Koç burcuna sahip olan oyuncu lise eğitimini bitirmesinden sonra Üniversiteye başlamış ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Üniversite okumuştur.Burada Seramik üzerine bölüm bitirmiş olan oyuncu Üniversite’den itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1,67 olan oyuncu 52 kilodadır.

Oyunculuk üzerine eğitimini Ümit Çırak Oyunculuk Atölyesinde almış olan isim burada düzenli ve düzgün bir eğitim görmüştür.

Oyunculuğa başlamış olduğu ilk yıl 2011’dir.Bu sene içerisinde Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide rol alan oyuncu bu sayede ilk dizisinde rol almıştır.Bu diziden sonra yavaş yavaş oyunculuk heyecanını yenmeyi başarmış ve Kaderimin Yazıldığı Gün adındaki dizide rol almıştır.

2 kez üst üste dizide rol alan oyuncu zamanla kendini daha iyi geliştirmiş ve Paşa Gönlüm adındaki dizide rol almaya başlamıştır.Bu diziler onun oyunculuk kariyeri açısındanda son derece önemli dizilerdir.

Şu sıralarda halen Adını Sen Koy adındaki dizi ile ekranlara gelmeyi sürdüren oyuncu bu dizininde sevilen oyuncuları arasındadır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Muhteşem Yuzyıl
– Kaderimin Yazıldığı Gün
– Paşa Gönlüm
– Adını Sen Koy

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın