Sultan Elif Taş Kimdir Hayatı Biyografisi

Sultan Elif Taş Kimdir?

En son olarak Adını Sen Koy ismindeki dizide izlemiş olduğumuz ve gayet iyi bir oyunculuk sergileyerek dizi içerisinde adı merak edilen oyunculardan biri olmayı başarmış oyuncu Sultan Elif Taş kimdir? güzel oyuncu hakkındaki detaylar konumuz aracılığıyla sizlerle.

Sultan Elif Taş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ünlü oyuncu bayanlardan olan Sultan Elif Taş 14 Nisan 1992 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmış olan bir ünlüdür.Koç burcuna sahip olan oyuncu lise eğitimini bitirmesinden sonra Üniversiteye başlamış ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Üniversite okumuştur.Burada Seramik üzerine bölüm bitirmiş olan oyuncu Üniversite’den itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1,67 olan oyuncu 52 kilodadır.

Oyunculuk üzerine eğitimini Ümit Çırak Oyunculuk Atölyesinde almış olan isim burada düzenli ve düzgün bir eğitim görmüştür.

Oyunculuğa başlamış olduğu ilk yıl 2011’dir.Bu sene içerisinde Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide rol alan oyuncu bu sayede ilk dizisinde rol almıştır.Bu diziden sonra yavaş yavaş oyunculuk heyecanını yenmeyi başarmış ve Kaderimin Yazıldığı Gün adındaki dizide rol almıştır.

2 kez üst üste dizide rol alan oyuncu zamanla kendini daha iyi geliştirmiş ve Paşa Gönlüm adındaki dizide rol almaya başlamıştır.Bu diziler onun oyunculuk kariyeri açısındanda son derece önemli dizilerdir.

Şu sıralarda halen Adını Sen Koy adındaki dizi ile ekranlara gelmeyi sürdüren oyuncu bu dizininde sevilen oyuncuları arasındadır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Muhteşem Yuzyıl
– Kaderimin Yazıldığı Gün
– Paşa Gönlüm
– Adını Sen Koy

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.