Sümeyra Koç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sümeyra Koç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yeni dizilerde oynayacak başrol oyuncularının özellikle biyografilerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz.Atv ekranında Haziran ayının son haftası civarı başlayacak olan Günebakan dizisi Günce karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Sümeyra Koç Kimdir nereli kaç yaşında? bütün biyografisi.

Sümeyra Koç Kimdir Biyografisi

Günebakan Dizisi Günce Kimdir gerçek adı ne? Sümeyra Koç 27 Şubat 1987 tarihinde İstanbulda doğmuştur.2 tane abisi 1 taneside ablası vardır.Boyu 1.73 kilosuda 60-61 aralığındadır.Üniversite eğitimini İstanbul’da Bulunan Koç Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Oyunculuk hayatı için gerekli olan eğitimi ilk başlarda Yurtdışında almış daha sonra ise Türkiye’ye dönerek Sadri Alışık Kültür Merkezin’de oyunculuk koçluğunu görevini başarı ile yerine getirmiştir.Kitap okumayı çok seven Oyuncu özellikle Roman türündeki kitapları okumayı seviyor.

Dizilerle beraber Reklamlardada oynamaya başlamış Oyuncu özellikle Türkcell reklamlarında oyamıştır.En son oynadığı diziler Kurt Seyit ve Şura ardından ise Kara Kutu adındaki dizidir.Kara Kutu Zeynep karakterini canlandırmıştır.Kara Kutu dizisinin ardından yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanan Güzel Oyuncu çok yakında başlayacak olan yeni dizi Günebakan Günce karakteri ile ekranlarda olacaktır.Dizi Trakya’da bulunan Şirin bir kasabada yaşananları konu alıyor.

sumeyra-koc-gunebakan-gunce

Sümeyra Koç Oynadığı Diziler

2010 Lale Devri
2013 Sana Bir Sır Vereceğim
2014 Kurt Seyit ve Şura
2015 Kara Kutu
2015 Günebakan GünceBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın