Sümeyra Koç Kimdir Biyografisi

Sümeyra Koç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yeni diziler, yeni sezonlar ve başrol oyuncularının biyografilerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz.Yine bu konumuzda yeni dizilerde başrol oyuncusu olarak bulunması beklenen [saritext]Sümeyra Koç kimdir nereli kaç yaşında?[/saritext] bütün biyografisi sizlerle.

Sümeyra Koç Kimdir Biyografisi

Sümeyra Koç 27 Şubat 1987 tarihinde İstanbulda doğmuştur.2 tane abisi 1 taneside ablası vardır.Boyu 1.73 kilosuda 60-61 aralığındadır.Üniversite eğitimini İstanbul’da Bulunan Koç Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Oyunculuk hayatı için gerekli olan eğitimi ilk başlarda Yurtdışında almış daha sonra ise Türkiye’ye dönerek Sadri Alışık Kültür Merkezin’de oyunculuk koçluğunu görevini başarı ile yerine getirmiştir.Kitap okumayı çok seven oyuncu özellikle Roman türündeki kitapları okumayı seviyor.

Dizilerle beraber Reklamlarda da oynamaya başlamış oyuncu özellikle Türkcell reklamlarında oyamıştır.En son oynadığı diziler Kurt Seyit ve Şura ardından ise Kara Kutu adındaki dizidir.Kara Kutu Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Kara Kutu dizisinin ardından Günebakan dizisinde rol almış olan oyuncu dizide başrol olarak oynamıştır.Trakya’da Şirin bir kasabada çekilmiş bu dizi yayın hayatına iddialı girmiş olsada fazla tutulmamış ve ardından ise final yaparak bir çok dizi gibi bitmiştir.

sumeyra-koc-gunebakan-gunce

Sümeyra Koç Oynadığı Diziler

2009 – Masumlar
2010 – Lale Devri
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2014 – Otel Divane
2015 – Kara Kutu
2015 – Günebakan Günce
2016 – Saruhan (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir