Sungurlar Berivan Kimdir Gerçek Adı ne?

Sungurlar Berivan Kimdir Gerçek Adı ne?

Sungurlar dizisinde Memişin eşi olarak dizide rol alan ünlü isimlerden birinden bahsedeceğiz.Sungurlar Berivan kimdir? gerçek adı ne? Aylin Yardımcı biyografisi

Aylin Yardımcı Kimdir?

Sungurlar Berivan kimdir gerçek adı Aylin Yardımcı’dır.Kendisi 1986 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmıştır.Hem ilkokulu hemde lise öğrenimini doğduğu il olan İstanbul’da bitirdi.Tiyatroya karşı özel ilgisi olması sebebinle Müjdat Gezen Zanaat merkezine gitmiş ve Tiyatro bölümünü okuyarak mezuniyet aldı.

Hem Güzelliğinle hemde başarılı bir grafik çizmesinle beraber dizide sevilen bir isimdir.Tiyatro bölümü mezuniyetinden sonra Çeşitli Tiyatrolarda başarıyla oyunculuk yapmıştır.Kendini her geçen gün dahada tecrübeli hale getirmiştir oyunculuk konusunda.Tiyatrodaki başarışınla beraber Televizyon ekranlarından teklifler gelmiştir.İlk Sinema oynamış olduğu film Av Mevsimi isimli filimdir.

Sungurlar isimli dizi ile beraber Burada Berivan karakterini canlandırmıştır.Bir süre dizide görev almadı fakat Mart itibariyle tekrar dizide rol almıştır.Seyircilere ise vermiş olduğu mesajda teşekkürlerini iletmiş elinden gelen performansı göstediğini ifade etmiştir.

Aylin Yardımcı Oynadığı diziler, filmler: Kader Çizgisi dizisi, Hicaz, Sungurlar, Av Mevsimi, Öğretmen Kemal dizi ve filmlerinde oynadı.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın