Sungurlar Kordon Celil Kimdir Gerçek İsmi Nedir?

Sungurlar Kordon Celil Kimdir Gerçek İsmi Nedir?

Sungurlar Dizisi tüm heyecanıyla devam etmeye devam ediyor.Oyuncularının biyografilerini siz değerli kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz.Bu yazımızda Sungurlar Kordon Celil Kimdir? Mehmet Küçük hayatından bahsedeceğiz.

Mehmet Küçük Kimdir?

Sungurlar Kordon Celil gerçek ismi Mehmet Küçüktür.Diziye sonradan dahil olmuş bir isimdir.1987 tarihinde doğmuştur ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Birçok oyunda rol alma başarısı göstermiştir.Daha önceden biliyorsunuz Celil karakterini canlandıran kişi Ertuğrul Şakardı fakat onun diziden ayrılmasıyla artık başrollere kendisi gelmiştir.

Salon dansları konusunda eğitim almış aynı zamanda Çığlık isminde Kısa bir filmde oynamıştır.

Kordon Celil yani Mehmet Küçük diziye katılması şu şekilde oldu.Eski Celil yüzünden estetik ameliyat oldu ve dizide yüzü değişmiş bir hal alarak diziye katıldı.Eski oyuncu Ertuğrul Şakar’ın neden diziden ayrıldığı ise halen bilinmemektedir.

Diziye uyum sorununu çoktan atlatmış ve dizi ile iç içe olduğunu izlediğimiz süre boyunca görüyoruz.Bizde başarılar diliyoruz kendisine.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın