Sungurlar Serdar Komutan Mert Kılıç Kimdir?

Sungurlar Serdar Komutan Mert Kılıç Kimdir?

Önce Şefkat Tepe ardındanda dizinin formatı gereği Sungurlar isimli dizi olarak yayın hayatına devam eden Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan dizinin başrol oyuncularından Biri olan Mert Kılıç Kimdir? Sungurlar Serdar hayatı bilinmeyenleri.

Sungurlar Serdar Komutan Gerçek Adı Nedir? Mert Kılıç Kimdir?

Sungurlar Serdar komutan gerçek adı Mert Kılıç’tır.Oyuncu 1978 tarihinde Amasya ilimizde gözlerini açmıştır.Şefkat Tepe ile beraber tanınan bir isim haline gelmiştir.Best Model Of World yarışması ile derece almıştır.Kendisi oyunculuk konusunda eğitim almak için Amerika’ya gitmiştir.Burada bir süre iyi bir eğitimden geçmiş ve ardındanda Türkiye’ye dönüş yapmıştır.Amerika’da Milton Katselas gözetiminde eğitim almıştır.

Dizideki rolü icabi komutan olarak görev yapmaktadır.Önce Üsteğmen olarak rol aldığı dizide şuan Yüzbaşı olarak görev yapıp Sungurlar timinin komutanı rolündedir.

Mert Kılıç Boyu Kaç? boyu 1.85cm’dir ve iyi bir fiziğe sahiptir.Oynadığı diziler Tatil Aşkları, Ateşten Koltuk, Gurbet Kadını, Kara Duvak, Şefkattepe ve Asla Unutma’dır.

Kendisi dizide tanıştığı Aslıhan Güner ile evlenmiştir.Bizde kimdirkim ekibi olarak kendilerine sağlıklı, mutlu güzel günler temennisinde bulunuyoruz.Sungurlar Serdar Komutan Mert Kılıç Kimdir? (11 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Serdar abi kuzenim sizi çok seviyor bende seviyom nolur sahin aslı sungurlara geri gelsin ve sungurlar devam etsin sen onların büyüyüsün nolur serdar adi sizi çok seviyoz

  2. serdar komutan Şahini diziye alırmısın şahin dizide çok iyidi bekliyoruz diziye almanızı

  3. serdar naza ile evlenmeli meryem sizin büyük aşkınızı çekemiyoooo serdar abi o kız sana layık değil…

  4. serdar abi sen ekibin en sabırlı,dürüst düşmanlara göre degil yani onlar bir yer sordugunda cevap vermessin;saygılı,iyimser, kişisisin I love you SUNGURLAR

  5. Sungurlar serdar komutan diziye tekrar aslı ablayı alırmısın.Dizide aslı ile beraber en başarılı sizlerdiniz.Ailece seni takip ediyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın