Tanem Sivar Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tanem Sivar Kimdir?

Onu bizler özellikle Yetenek Sizsiniz programındaki sunuculuğu ile tanıdık.Hem Güzelliği hemde Sunuculuktaki gerçekçiliği ile beraber tanınan bir kişi oldu.İşte Sizlerin merak ettiği sunucu Tanem Sivar Kimdir? biyografisi sizlerle.

Tanem Sivar Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

1980 tarihinde New York’da dünyaya gelmiştir.Annesi ile babası o cok kücük yaşta iken ayrılmışlardır.Kendisinden haric 1 kız kardeşi daha vardır.Annesi Muğla Datça’da yaşamına devam ederken babası ise Amerika’da yaşıyor.

Eğitim Öğretim hayatı kendisinin birçok insana örnek olacak düzeyde son derece başarılıdır.Yüksek Öğrenim için Marmara Kolejini tercih etti ve burayı bitirdikten sonra Diego State Üniversitesinde Öğrenimini ilerletti.Bu Üniversitede Tv ve Sinemacılık bölümünü okuma şansı buldu.Kendisi genç olmasına rağmen Müjdat Gezen Sanat Merkezin’de dersler vermiş bir isimdir.

İlk defa Televizyon ekranlarında gözükmesi Fox Tv televizyonunda gerçekleşmiştir.Burada sempatik ifadelerinle ve başarılı sunumunla kısa süre içersinde tanınma şansı bulsada esas önemli kariyerinin ilerlemesini sağlayan program Yetenek Sizsiniz isimli programda sunuculuk yapması olmuştur.Acun Ilıcalı ile beraber bu programda büyük başarı sağlamıştır.Ünlü Sunucu Tanem Sivar Boyu 1.58’dir.Yetenek Sizsiniz öncesindede Acun Medyada çalışan Sunucu toplam 5-6 yıl kadar Acun Medya bünyesinde çalışmıştır.

visum china
visum china

Kendisi uzun zamandır Burcu Esmersoy ile beraber Star Tv ekranlarında En Güzel Bölüm isimli mode programının sunuculuğunu sağlamaktadırlar.Kısa bir süre önce Beyazıt Öztürk ile ayrılmışlardır.Burcu Yengeçtir.

Tanem Sivar Resimleri

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir