Taner Ölmez kimdir? aslen nereli kaç yaşında?

Taner Ölmez Kimdir?

2005 yılında rol aldığı dizi projesi ile birlikte oyunculuk mesleğine giren ve o yıldan itibaren oyunculuk yapmaya devam eden Taner Ölmez hakkında tüm ayrıntılı bilgiler bu yazımızda.

Taner Ölmez Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

9 Ağustos 1986 tarihinde Tunceli’de hayata gözlerini açan Taner Ölmez, aslen de Tuncelili olan bir oyuncudur.6 yaşına kadar Tunceli’de yaşamış ve ardından ailesinin İstanbul’a yerleşmesinden ötürü çocukluk ve gençlik yıllarını İstanbul’da geçirmiştir.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirmiş olan ünlü oyuncu. çok sayıda dizi ve reklam yapımlarında yer almıştır.Oynamış olduğu reklamların başlıcaları; Ülker Albeni, Piyale reklamı, ve Ülke Sunny reklamıdır.

2005 tarihinde daha çok küçükken “Beşinci Boyut” dizisinde oynayan ünlü oyuncu, ardından ise 2009 tarihinde “Kapalı Çarşı” dizisinde oynamıştır.kimdirkim-com 2013 yılında “Med Cezir” dizisinde oynayarak dikkat çeken oyuncu ardından ise “Tatar Ramazan” dizisinde yer almıştır.

Taner Ölmez Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Mucize Doktor
2018 – Müslüm (Film)
2018 – Dudullu Postası
2017 – Yüz Yüze
2015 – Kırık Kalpler Bankası (Film)
2013 – Tatar Ramazan
2013 – Medcezir (Mert)
2012 – Uzun Hikaye (Film)
2012 – Kayıp Şehir
2009 – Kapalı Çarşı
2005 – Beşinci Boyut

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir