Tansu Dayan kimdir, nereli, Tansu Dayan kaç yaşında, burcu nedir, Tansu Dayan boyu, kilosu kaç?

Tansu Dayan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Müge Anlı gibi ünlülerin tiplemelerini yapan sosyal medya fenomeni Tansu Dayan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Tansu Dayan kimdir, nereli, Tansu Dayan kaç yaşında, burcu nedir, Tansu Dayan boyu, kilosu kaç? İşte Tansu Dayan hakkında detaylar.

Tansu Dayan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tansu Dayan 15 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 19 Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Tansu Dayan çalışma hayatına 2013 yılında TÜBİTAK BİLGEM’de Dış Satınalma Sorumlusu olarak çalışarak adım attı. Ardından akademik kariyerine Kocaeli Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tansu Dayan sosyal medyada Instagram’da paylaştığı Müge Anlı tiplemeleri ünlü oldu.. Oldukça başarılı tiplemeler canlandıran genç fenomen Müge Anlı’dan hediye bile almıştır. En popüler tiplemelerinin arasında bir dönem sosyal medyaya damgasını vuran Taksim Dayı video tiplemesidir. Nihat Hatipoğlu, Bihter Ziyagil ise diğer popüler tiplemeleri arasında yer almaktadır.

Tansu Dayan Boyu Kaç?

Tansu Dayan 1.68 boyundadır.

Tansu Dayan Kaç Kilo?

Tansu Dayan 65 kilodur.

Tansu Dayan Burcu Nedir?

Tansu Dayan Koç burcudur.

Tansu Dayan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir