Tarık Mengüç Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir Biyografisi

Tarık Mengüç Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Tarık Mengüç hakkında merak edilenler. Tarık Mengüç kimdir, nereli, Tarık Mengü kaç yaşında, Tarık Mengü boyu, kilosu kaç gibi bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tarık Mengüç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tarık Mengüç 19 Ocak 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Roman kökenli bir şarkıcıdır. Dede tarafından Selanikli olan Mengüç aslen ise Muğla Fethiyeli’dir. Bir takım müzik yarışmasına ailesinin haberi olmadan katılmıştır. Küçüklüğünden itibaren devamlı müzik ile ilgilendi. Askerliğini İzmir ile Denizli’de gerçekleştirmiştir.

Tarık Mengüç profesyonel anlamda müziğe girişmesinden önce bir takım işlerde çalıştı. Seramikçilik yaptı, cilacı oldu, çakmak sattı. İlk olarak yazmış olduğu beste Nazar Değmesin isimli bestedir. Sibel Can, Davut Güloğlu, Çılgın Sedat, Betül Çağlar gibi isimlere besteler vermiştir. Şarkıcı Ayça’ya vermiş olduğu Yıkılıyor şarkısı albümün en iyi şarkısı olmuştur.

visum china
visum china

Müzik eğitimi de alan Tarık Mengüç toplam 5 sene boyunca şan dersi almıştır. 2004 yılında Şakşuka adındaki albümünü çıkartmış. Bu şarkısı herkesin diline dolaşmış ve herkes bu şarkıyı dinler olmuştur. Şakşuka albümü ile beraber yurtdışına da gitmeye başlamış ve Rusya, Almanya ve bir çok Avrupa ülkesinde konserler vermiştir. İlk albümünden 3 sene sonra 2007 yılında Lakerda adını verdiği ikinci albümünü piyasaya sundu.2 009 tarihinde ise İnadına 35 Derece çıkarmış olduğu 3. albüm oldu. 4. Albümü ise 2011 tarihinde Tek Kişilik Orduyum albümüdür.

Tarık Mengüç Evli mi?

Evli olan şarkıcının eşi Funda Mengüç’tür .İki tane çocukları vardır. Çocuklarının isimleri Baran ve Sevde’dir.

Tarık Mengüç Boyu Kaç?

Tarık Mengüç 1.71boyudur.

Tarık Mengüç Kaç Kilo?

Tarık Mengüç 76 kilodur.

Tarık Mengüç Hangi Burç?

Tarık Mengüç Oğlak burcudur.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.