Tayfun Erarslan kimdir, nereli, Tayfun Erarslan kaç yaşında?

Tayfun Erarslan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Üç Kız Kardeş dizisinde Özer karakterini oynayan Tayfun Erarslan’ın biyografisini derledik. Tayfun Erarslan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Tayfun Erarslan kimdir, nereli, Tayfun Erarslan kaç yaşında? İşte Tayfun Erarslan hakkında detaylar.

Tayfun Erarslan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tayfun Erarslan 2 Haziran 1967 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Tayfun Erarslan evli ve bir çocuk babasıdır. İlköğrenimini Akyazı, orta öğrenimini Gölcük’te tamamladı. 1984 senesinde Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. Son sınıfta ayrılıp 1988 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anasanat dalından 1992 yılında mezun oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1993 senesinde Adana Devlet Tiyatrosuna Oyuncu olarak atandı. 2002–2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda Oyuncu, Müdür ve Sanat Yönetmeni olarak görev yaptı. 2004 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Müdür ve Sanat Yönetmeni olarak tayin edildi. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda Oyuncu olarak görev yapmaktadır ve 2015-2017 yıllarında Müdür ve Sanat Yönetmeni olarak görev üstlenmiştir.

Tayfun Erarslan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir