Taylan Meydan kimdir, nereli, Taylan Meydan kaç yaşında, Taylan Meydan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Taylan Meydan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Arslanoğlu, Selen Uçer, Çiçek Dilligil ve Yasemin Yazıcı gibi oyuncuların yer aldığı TRT1 dizisi Kara Tahta’nın oyuncuları merak edilmeye başlandı. TRT1 dizisi Kara Tahta’nın İskender’i kimdir, kim oynuyor? sorusu sık aranmaktadır. Peki Taylan Meydan kimdir, nereli, Taylan Meydan kaç yaşında, Taylan Meydan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Taylan Meydan hakkında detaylar.

Taylan Meydan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Taylan Meydan 1997 yılında İstanbul’da dünyada gelmiştir. Taylan Meydan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Tiyatro eğitimini başarı işe tamamlaya Taylan Meydan 2020 de sahnelenen Sütten Kesilmek isimli oyununda sahne almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çeşitli reklam filmleri ile de kameralar karşısına geçen yakışıklı oyuncu, Blu Tv’de yayınlanan ‘Hiç’ adlı dizi ile tanınan Taylan Meydan, Star Tv’de yayınlanmış ‘Kazara Aşk’ adlı dizide rol almıştır. Son olarak TRT1’de yayınlanan Kara Tahta dizisinde İskender karakterini oynamaktadır.

Taylan Meydan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Kara Tahta
  • 2021 – Kazara Aşk
  • 2021 – Hiç
  • 2019 – Canevim

Taylan Meydan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.