Temmuz Gürkan Karaca Kimdir?

Temmuz Gürkan Karaca Kimdir?

Beni Affet ve Deniz Yıldızı isimli yapımlarla büyük bir çıkış elde etmiş halen Beni Affet adındaki dizide oyunculuk yapmakta olan ünlü isim Temmuz Gürkan Karaca kimdir? gündüz kuşağında çok fazla izlenen bu dizinin başrol oyuncusunun sizlere biyografisini paylaşıyoruz.

Temmuz Gürkan Karaca Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu zamana kadar sadece dizilerde izlediğimiz Temmuz Gürkan Karaca Afyonlu olan ve 30 yaşında bulunan bir isimdir.Yakışıklılığı ile dizilerde merak edilen kişi olan isim tiyatro başlangıcı bulunan oyunculardandır.Çeşitli tiyatrolarda roller almasının ardından ekran yüzünde gözükmeye başlamıştır.1987 senesinde dünyaya gözlerini açmış ismin boyu 1.82’dir.Kahverengi gözlere sahip olan oyuncunun burcu ise Oğlaktır.

İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adındaki dizide rol alarak oyunculuk yapmaya başlamış olan isim bu dizi ile beraber kariyeri adına çok önemli bir giriş yapmıştır.Ardından ise Deniz Yıldızı adındaki dizide rol almaya başlamış ve bu dizi ile beraber bir çok insan onu tanımaya başlamıştır.Diziye 5. sezondan itibaren giriş yapan yakışıklı isim 3 sezon bu dizide rol almıştır.Ardından Beni Affet dizisinde rol almaya başlayan oyuncu dizinin önemli oyuncularından biri olmuştur.Bu zamana kadar herhangi bir sinema yapımında göremediğimiz oyuncu ilerleyen senelerde sinemada da yer alabilir.

Şimdi kısaca oyuncunun yer aldığı projeleri belirtelim.Oyuncu toplam 4 dizide oynamıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polısıyesi
2013 – Deniz Yıldızı
2015 – Unutma Beni
2016 – Beni Affet



Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın