Temmuz Karikutal kimdir, nerelidir, Temmuz Karikutal kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir, Temmuz Karikutal boyu kaç, Temmuz Karikutal ne iş yapıyor?

Temmuz Karikutal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Arka Sıradakiler dizisinde Yadigar karakterinin oynayan Temmuz Karikutal kimdir, nerelidir, Temmuz Karikutal kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir, Temmuz Karikutal boyu kaç, Temmuz Karikutal ne iş yapıyor? İşte Temmuz Karikutal hakkında detaylar.

Temmuz Karikutal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Temmuz Karikutal 27 Temmuz 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Temmuz Karikutal’ın doğum yeri Aydın’dır. 2003 yılında Doğan Medya Grubu’nda TV kariyerine başlayan Temmuz Karikutal, bu sürede Doğan Grubu bünyesinde bulunan Kanal D, Star TV, CNN Türk, Dream TV gibi birçok televizyon kanalının inhouse olarak kurgularını yaptı ve canlı yayınların rejisinde bulundu. Doğan Medya Grubu’nda çalışırken 2005 yılında Mandalina Casting’i kurdu. Medya sektöründe çalışırken, aynı zamanda oyunculuk ve menajerlik çalışmalarını da sürdürdü. Bu süreçte Yağmur Zamanı, Binbir Gece gibi dizilerde ve Anadolu Sigorta reklam filminde başrol oynadı. Menajerliğini üstlendiği başarılı oyuncular ve sektöre kazandırdığı yeni yüzler ile kısa sürede Mandalina markasının da, sektördeki bilinirliğini arttıran Karikutal, 2007 yılında Doğan Medya Grubu’ndaki görevinden ayrıldı.

2007 yılında FOX TV’de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde Yadigar karakterini oynadı. Arka Sıradakiler dizisinde rol alırken, 2009 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda boynu kırıldı ve boyundan aşağısı felç oldu. Uzun bir süre tedavisine devam eden Karikutal pes etmedi ve doktorların imkansız dediği mucizeleri başardı. Yürüyemez denirken yürüdü. Ardından rol aldığı Arka Sıradakiler dizisine geri dönerek oyunculuğa devam etti. Aynı zamanda tedavisinden dolayı ara verdiği menajerliğe de yine devam etti.

Temmuz Karikutal Ne İş Yapıyor?

Temmuz Karikutal 2019 yılında menajerlik, danışmanlık ve prodüksiyon hizmetleri alanınında faaliyet gösteren Temmuz Karikutal Menajerlik Danışmanlık Prodüksiyon Hizmetleri Ltd. Şti.‘yi kurdu.

visum china
visum china

Temmuz Karikutal Burcu Nedir?

Temmuz Karikutal Aslan burcudur.

Temmuz Karikutal Boyu Kaç?

Temmuz Karikutal 1.77 boyundadır.

Temmuz Karikutal Instagram Hesabı

instagram.com/temmuzk

Temmuz Karikutal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir