Temmuz Uğur Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Temmuz Uğur Yıldız Kimdir?

İlk kez Kanıt adındaki dizide rol almış ve o diziden sonra kariyerinde önemli bir gelişme kaydederek bazı dizilerde roller almaya başlamış oyuncu Temmuz Uğur Yıldız kimdir? bu yazımız sayesinde oyuncunun özgeçmişini öğrenip hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Temmuz Uğur Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Oyuncu Temmuz Uğur Yıldız 1989 senesinde hayata merhaba demiş olan bir isimdir.İzmirli olan oyuncu çocukluğunuda burada geçirmiştir.İlkokul, ortaokul ve lise derken Üniversite eğitiminide İzmir’de okumuş ve eğitim hayatı boyunca İzmir’den hiç vazgeçmemiştir.İzmir’de Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim alan oyuncu burada İletişim Bölümünü okumuştur.Ardından ise oyunculuğa girişmek istemiş ve bu nedenle çeşitli eğitimler almıştır.Boyu 1.83’dür.

Oyunculuk ile ilgili eğitimlerinden en önemlisini Müjdat Gezen Sanat Merkezi sayesinde almıştır.Burada bir süre kadar oyunculuk üzerine eğitim alan isim ardından ise ilk dizisi olan Kanıt isimli dizide rol almıştır.

Kanıt Dizisinden sonra Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi adındaki dizide rol alan oyuncu hedefleri olan ve çok sayıda kişinin takip ettiği güzel bir dizide rol almıştır.Güneşin Kızları dizisinde kısa bir rol alan oyuncu ayrıca Lc Waikiki’nin reklamlarından birinde oynamıştır.

2013 senesinde Çanakkale Yolun Sonu adındaki filmde rol alan oyuncu bu filmle kariyerinde ilk defa film oyunculuğu içerisinde bulunmuştur.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Kanıt
2012 – Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi
2013 – Çanakkale Yolun Sonu (Film)
2013 – Pis Yedili
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2017 – Kalbimdeki Deniz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.