Tolgahan Sayışman Kimdir Biyografisi Boyu Yaşı

Tolgahan Sayışman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem ünlü modellerimizden olan hemde yakışıklılığınla beraber her kesimden insanın hayran olduğu bir isim olan model ve oyuncu Tolgahan Sayışman kimdir kaç yaşında boyu kaç? hazırlamış olduğumuz özgeçmişi ile detayları okuyabilirsiniz.

Tolgahan Sayışman Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tolgahan Sayışman, İstanbullu olan bir model oyuncudur.Tam olarak doğum yılı 1981’dir.17 Aralık günü doğan ünlü yakışıklı Aslen ise Selanik’lidir.Annesi ise Trabzon nüfusludur.Bir tane kız kardeşi bulunmaktadır.Kardeşinin ismi Nil’dir.Kimdirkim com Liseyi Kadıköy’de okumuş sonrasında Doğuş Üniversitesi’nin İşletme bölümünü tamamlamıştır.Boyu 1.87’dir.

Önemli başarılarından birini 2002 tarihinde girmiş olduğu Güzellik yarışması ile yakalamıştır.Bu yarışmada ikinci olmuştur.2004 ve 2005 tarihlerinde yapılan yarışmalarda ise 1. olmuştur.

Modellikle beraber oyunculukta yapma kararı aldı ve bir takım ünlü oyunculardan oyunculuk ile ilgili dersler aldı.Almış olduğu derslerin ardından dizilere başladı.Elveda Rumeli dizisi en dikkat çekmiş olduğu dizi oldu ve sırasıyla bir çok dizide kendini göstermeye başladı.

Kendisinle ilgili kısa olarak ise şu özellikleri bir röportajında söylemiştir.Muhafazakar bir yapıya sahiptir.Aşk ve sevgiye önem veriyor ve gerçekten aşık olduğu birinle evlenmek istiyor.Filmlerle dizileri hiç bir zaman aynı kefeye koymuyor.Bu zamana kadar Aşk yaşamış olduğu bayanların hepsininde çok güzel olduğunu belirtmeden geçmiyor.

tolgahan-sayisman-biyografi

Tolgahan Sayışman Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Avrupa Yakası
2006 – Esir Kalpler
2006 – Maçolar
2007 – Dicle
2007 – Elveda Rumeli
2007 – Hepsi 1
2008 – Aşk Tutulması(Film)
2009 – Aşk Geliyorum Demez
2010 – Lale Devri
2011 – Yer Gök Aşk
2013 – Sürgün(Film)
2014 – Mazlum Kuzey
2015 – Asla Vazgeçmem
2017 – Eski Sevgili (Film)
2017 – Siyah İnci
2018 – Bır Umut Yeter (Yılmaz)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir