Tom Sizemore kimdir? Tom Sizemore neden öldü? Tom Sizemore hangi filmlerde oynadı?

Tom Sizemore Kimdir? Tom Sizemore Neden Hayatını Kaybetti

Er Ryan’ı Kurtarmak ve Kara Şahin Düştü’deki rolleriyle tanınan ABD’li aktör Tom Sizemore 61 yaşında hayatını kaybetti. Peki Tom Sizemore kimdir? Tom Sizemore neden öldü? Tom Sizemore hangi filmlerde oynadı? İşte Tom Sizemore hakkında detaylar.

Tom Sizemore Kimdir?

Tom Sizemore, Amerikalı bir oyuncu ve yapımcıdır. 29 Kasım 1961 tarihinde Detroit, Michigan’da doğdu.

Sizemore, oyunculuğa 1989 yılında “Lock Up” adlı filmdeki küçük bir rolle başladı. Daha sonra “Doğum Günü Dört Temmuz”, “Harley Davidson ve Marlboro Adam”, “Point Break”, “Çılgın Romantik” ve “Katil Doğanlar” gibi filmlerde önemli roller aldı.

1995 yılında, “Büyük Hesaplaşma” filmindeki performansıyla büyük bir çıkış yakaladı ve filmdeki rolüyle övgü topladı. Ayrıca, “Er Ryan’ı Kurtarmak”, “Kara Şahin Düştü” ve “Pearl Harbor” gibi savaş filmlerinde de rol aldı.

visum china
visum china

Tom Sizemore, uzun bir oyunculuk kariyerine sahip olmasının yanı sıra, “Celluloid Dreams”, “Redemption” ve “Durant’s Never Closes” gibi yapımlarda yapımcılık da yapmıştır.

Tom Sizemore Neden Öldü?

Geçirdiği beyin anevrizması nedeniyle yoğun bakıma alınan aktör Tom Sizemore, 3 Mart 2023 tarihinde 61 yaşındayken hayatını kaybetti.

Tom Sizemore Evli mi?

1996 yılında Maeve Quinlan ile evlendi. 1999 yılında boşandılar. 2005 yılında Janelle McIntire ile olan ilişkisinden ikiz erkek çocuğu dünyaya geldi.

Tom Sizemore hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir