Tuba Atav Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Tuba Atav Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Özellikle seçim zamanları ve siyasetle ilgili bir çok programı sunmuş olan en son Habertürk ekranlarında bulunmuş ve 2016 Nisan ayı içerisinde Habertürk’den ayrılmış olan sunucu Tuba Atav kimdir kaç yaşında nereli? biyografi.

Tuba Atav Kimdir Kaç Yaşında?

Tuba Atav, 1970 senesi doğum tarihli olan Ankaralı sunucudur.Meslek hayatına uzun yıllar önce 1991 senesinde başlamış olan sunucu ilk dönemlerinde muhabirlik yapmıştır.Sonrasında 1996 senesinde Star tv’ye geçerek burada toplam 4 sene boyunca kaldı ve 2000 senesinde Star tv ekranından Kanal 6 ekranına geçti.

Önemli kanallara geçişini sürdüren sunucu Kanal 6 televizyonunda görevinden sonra 2001 tarihinde Atv ekranına geçti.Burada uzunca bir süre bulunan sunucu bir dönemde Ankara temsilciliği görevini üstlendi.Televizyonlar dışında Gazetecilikte yapan ünlü isim sonrasında ise daha çok geniş kitleler tarafından izlenmiş olan Doğruya Doğru adındaki programın sunuculuğunu yaptı.

visum china
visum china

Atv’nin ardından 2008 senesinde yine Türkiye’de sayılı kanallardan olan Show Tv ekranlarında olmaya başladı.Burada Genel Yayın Yönetmenliğine kadar yükselen sunucu sonrasında ise SkyTürk ekranlarında geçti ve burada Haberleri sundu.Sonrasında tekrar Show Tv’ye geçiş yaparak bir yandan Skyturk ekranlarında program sunarken, diğer yandan Show Tv’de haber sundu.2015 senesinde geçmiş olduğu Habertürk ekranlarından 2016 Nisan ayında ayrıldı.

Tuba Atav evli mi? Sunucu evlidir ve 1 erkek çocuğu vardır.

Tuba Atav Sunduğu Programlar

2006 tarihinde Atv ekranlarında Doğruya Doğru, 2007 yaz döneminde Atv ekranında Haberler, 2008 Show Tv, 2010 Siyaset Meydanı programı Show Tv ekranlarında, 2012 Skytürk ekranlarında Haber bülteni, 2012 Show tv’de haber sunuculuğu, 2015 Habertürk televizyonunda Gün Başlıyor, 2017 Trthaber ekranlarında haber sunucusu.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.