Tuğba Karaca Kimdir Nereli ?

Tuğba Karaca Kimdir?

Ekranların güler yüzlü sevilen Sunucularından biri olan Tuğba Karaca kimdir?

Tuğba Karaca Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tuğba Karaca 19 Ağustos 1979 tarihinde Başkent Ankara’da gözlerini açmıştır.Aslında modellik gibi bir düşüncesi olmamasına rağmen yeteneği konusunda keşfedilmiştir.Ardındanda bu işe girmeye karar vermiştir.Muğla Bodrum’da Başak Gürsoy ile tanışmış ve ardından yoğun bir ısrar sonucunda Ajansı’nın kadrosuna onu dahil etmiştir.İlk zamanlardan itibaren başarılı bir performans sergiledi ve önemli defilelerde bulundu.Vakko defilesi onun ilk defilesi olma ünvanını almıştır.Zaman ilerledikçe çok iyi markalar ve güçlü modacı kişilerle çalışma şansı bulmuştur.Cengiz Abazoğlu, Emel Acar, Hakan Yıldırım gibi tanınmış kişilerin projelerinde değerlendirildi.

Oyunculuk konusunda ise eğitim almaya karar verdi ve en önemli isimlerden biri olmuş olan Haldun Dormen’den bu konuda eğitim aldı.Med yapım akademide ise Tiyatro konusunda dersler almıştır.Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Yönetiminde mezun ise cok yoğun iş yaşantısı nedeniyle bu üniversiteyi bırakmak zorunda kaldı.Evde oturmayı, televizyon izlemeyi çok sevdiğini dile getiren Güzel Sunucu evci biri olduğunu belirtiyor.

2003 tarihinde Türkiye güzeli seçilmiştir.Oynadığı filmler ise Herkes mi Aldatır? Kutsal Damacana 2’dir.

Tuğba Karaca Boyu? boyu 1.78.

Tuğba karaca kimdir, nereli kaç yaşında isimli biyografinin daha sonuna geldik.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir