Tuğba Södekoğlu kimdir? kaç yaşında ve nerelidir?

Tuğba Södekoğlu Kimdir?

Çeşitli kanallarda haber muhabirliği yapmış ve halen muhabirlik mesleğine devam eden başarılı muhabir isimlerden Tuğba Södekoğlu ile ilgili biyografimiz konumuz içinde sizlerle.

Tuğba Södekoğlu Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Tuğba Södekoğlu, aslen ise Kastamonu’lu olan bir isimdir.Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamış olan isim, mezun olduğu yıl CNN Türk’te staj yapmaya başlamış ve staj sonrası ise ilk olarak Atv Haber ekranlarında görev almıştır.

Atv Haber ekranlarında toplam 5 yıl çalışan isim, bu kanalda çalıştığı müddet boyunca hem pozitif sunumu, hem de düzgün Türkçesi ile muhabirlik alanında ön plana çıkmıştır.Atv Haber’in ardından Show Tv ekranlarına geçen isim 2018 tarihinden itibaren Show Tv’de görev almaktadır.

Çeşitli yerleri gezmekten çok hoşlanan güzel muhabir, genellikle Instagram hesabını kullanmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir