Tuğba Yurt Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Tuğba Yurt Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çıkarmış olduğu ilk albümünden sonra ara vermeden albüm çalışmalarına devam eden ayrıca güzelliğinlede bir çok dinleyicisinin beğenisini kazanmış ünlü şarkıcılardan Tuğba Yurt kimdir kaç yaşında boyu kaç? şarkıcının özgeçmişi.

Tuğba Yurt Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Şarkıcı Tuğba Yurt, 02.09.1987’li olan bir isimdir.Türkiye’den çok uzakta gurbette hayata gözlerini açmıştır.Belçika’da doğmasına rağmen burada Sekiz aylık olduğu sırada ailesi Türkiye’ye yerleşme kararı almış bu nedenle tekrar Türkiye’ye gitmişlerdir.Ünlü şarkıcının Yurtdışında doğmasının sebebi babasının işidir.Boyu 1.71’dir.

On bir yaşınla beraber Müzik eğitimlerine başlamış olan şarkıcı almış olduğu eğitimlerden sonra Orkestralar içinde bulunmaya başlamıştır.Avrupa’da bir çok Orkestra’da görev yapmış ve ardındanda kendi albümünü çıkartmıştır.2013’de çıkarmış olduğu bu albümde toplam 5 parça yer almaktadır.Aşk’a Emanet adını vermiş olduğu bu albümde bazı parçalar çok beğenilmiştir.Ağır Yaralı isimli şarkıya klip çeken sanatçı ayrıca çıkışınıda bu parçayla yapmıştır.

Tuğba Yurt Bir senenin ardından 2014’de bir single çıkartmaya karar vermiştir.Sakin Ol ismindeki singleyi çıkartmasının ardından Yüz Milyon kişinin Youtube’de izlemiş olduğu klipte ünlü oyuncularla beraber oynamıştır.Sonrasında ise yine aynı sene içerisinde Gökhan Özen tarafından seslendirilmiş Aşk Sanmışız isimli şarkıyı kendine özel bir biçimde seslendirmeyi başarmıştır.

tugba-yurt-biyografisi

2015 ile beraber Sezen Aksu tarafından hem sözü hemde müziği olan bir parçayı seslendirmiştir.Bu parçaya ayrıca klipte çekmiş olan sanatçı son olarak ise yepyeni bir single çıkartmış ve bu singleya Güç Bende Artık ismini vermiştir.Çıkarmış olduğu bu single başta youtube olmak üzere tüm müzik kanallarında çok dinlenmiştir.Son single albümü ise İnceden İnceden’dir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

2 Yorum Bırak

  1. Sesiniz de kendiniz de çok güzelsiniz her zaman mutlu olmanız dileğiyle

  2. Çok özel birisi sesi de öyle mükemmel şarkıları var severek dinliyoruz Tuğba yurtu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir