Tuğçe Açıkgöz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tuğçe Açıkgöz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yazın Öyküsü Ekim karakterini oynayan başarılı fakat dizilerde çok fazla oynamamış daha çok tiyatroda oynamış Tuğçe Açıkgöz kimdir kaç yaşında nereli?

Tuğçe Açıkgöz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Öğrenimine Kadir Has Üniversitesinde halen devam eden Tuğçe Açıkgöz 10 Şubat 1993 doğuma sahiptir.Eskişehirli olan oyuncu Kartal Doğa Kolejin’de liseyi bitirmiştir.Tiyatro’da uzun yıllardır oynayan isim cok ufak yaşlardan itibaren Tiyatro’ya yönelmiştir.İstanbul Büyük Şehir Tiyatrolarında Çocuk Biriminde bir süre kadar görev almıştır.Bu sırada oyunculuk ve sahne performansınla izleyenler tarafından sevildi.

Oynadığı Diziler : Yazın Öyküsü Ekim, Vatan Sağolsun, Bizim Evin Halleri dizileridir.Oynamış olduğu oyunlar ise Bekleme Salonu, Toros Canavarı, İrmik Oğlan, Yaşar ne Yaşar ne Yaşamaz, Ali Baba ve Kırk Haramiler.

Yazın Öyküsü Ekim Kimdir Rolü Nedir?

tugce-acikgoz-yazin-oykusu-ekim

Dizide Ekim karakteri güzel aynı zamanda çok duygusal bir bayan olarak karşımıza çıkmaktadır.Ailesinle ilgili bir cinayete tanıklık etmiş ve bu nedenle zor günler geçirip ardındanda yurda verilmiştir.Yurda ilk geldiği zamanlar kimseyle konuşmayan içine kapanık olarak yaşayan Ekim ardından Yaz tarafından teselli edilerek onun tekrar düzelmesi için çabalamıştır.Birçok konuda arkadaşı ona yardımcı olmuş ve sanki arkadaştan öte bir ikiz kardeş gibi hareket etmiştir.İkili arasına yıllar sonra bir aşk girer ve Ekim’in aşık olduğu isim Yaz’ı sever bu durum ikilinin arasını ilerleyen bölümlerle beraber açacak ve sürpriz olaylara sebebiyet verecektir.

Dizi bolca sürprize imza atacağa benziyor.Sizlerde dizi oyuncumuz hakkında yorumlar yapabilirsiniz.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın