Tuğçe Açıkgöz Kimdir? Biyografisi

Tuğçe Açıkgöz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yaz’ın öyküsü dizisinde güzel bir oyunculuk performansı göstermesinden sonra daha fazla insan tarafından tanınmaya başlanarak oyunculuk mesleğini devam ettiren oyuncu Tuğçe Açıkgöz kimdir? kaç yaşında nereli boyu kaç? doğru yanıtlarıyla güncel hayatı.

Tuğçe Açıkgöz Kimdir? Biyografisi

10 Şubat 1993 tarihinde Eskişehir’de doğan Tuğçe Açıkgöz, 1.67 cm boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.Lise eğitimini Kartal Doğa Koleji’nde bitirmiş olan isim uzun süredir tiyatronun içinde yer alan bir oyuncudur.Başta İstanbul Büyük Şehir Tiyatroları Çocuk bölümü olmak üzere çok sayıda tiyatro içinde bulunmuştur.Sahne performansının başarılı bulunmasıyla beraber kısa sürede dizi çekimlerine davet edilmiştir.

Kadir Has Üniversitesi’nde eğitim görmüş isim burada Tiyatro bölümününü okuyarak mezun olmuştur.

2005 yılında bir televizyon filmi olan “Alaturka” filminde yer alarak ilk oyunculuk sınavına çıkmış olan isim akabinde ise “Babam Geri Döndü” filminde oynamıştır.2007 yılında “Vatan Sağolsun” dizisinde Şehit eşini canlandırmış olan ünlü oyuncu, 2015 yılında ise “Yaz’ın Öyküsü” dizisinin kadrosuna girmiştir.kimdirkim-com Bu dizide Ekim karakteri ile yer almıştır.

Son olarak “Leke” dizisinin oyuncu kadrosunda gördüğümüz isim bu dizide Şirin karakterine hayat vermektedir.

Kedileri çok seven güzel oyuncu, ayrıca yakın arkadaşları ile gezip, sohbet etmeyi de çok sevmektedir.

Tuğçe Açıkgöz Oynadığı Diziler ve Filmler

2005 – Alaturka (Tv Film)
2005 – Babam Geri Döndü (Tv Film)
2007 – Vatan Sağolsun
2011 – Ağlama Ne Olur (Tv Film)
2014 – Alev (Tv Film)
2015 – Yaz’ın Öyküsü (Ekim)
2016 – Baba Mirası (Film)
2019 – Leke (Şirin)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir