Tuğçe Altuğ Kimdir? Evli mi? Boyu, Kilosu Nedir?

Tuğçe Altuğ Kimdir Evli mi?

2018 tarihinde oynadığı “Kelebekler” isimli filmde gösterdiği başarılı grafik ile ödül almış ve kariyerini yer aldığı çeşitli dizi ve sinema projeleri ile sürdüren oyuncu Tuğçe Altuğ kimdir? evli mi? boyu, kilosu nedir? tüm bilgileri bu makalemizde sizlerledir.

Tuğçe Altuğ Biyografisi

25 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tuğçe Altuğ, Ortaokuldan itibaren tiyatro kursuna yazılmış ve liseyi de Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde okumuştur.Lise sonrası tercihini Mimar Sinan Üniversitesi’nden yana seçen isim, burada Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünü bitirmiştir.

Tuğçe Altuğ’un boyu 1.67 cm, kilosu ise 53’dür.Burcu ise Boğa’dır.

Oyunculuk yapmaya 2010 tarihinde sahneye çıktığı ilk tiyatro oyunu olan “Punk Rock” isimli oyun ile başlamış olan isim, arkasından ise “Küçük” ve “Makas” isimli oyunlarda rol almıştır.

visum china
visum china

2016 tarihinde oynamış olduğu “Kabileler” adındaki tiyatro oyununda sergilediği oyunculuk neticesinde kendisine Afife Tiyatro Ödülleri tarafından ödül verilmiş ve En İyi Yardımcı Kadın oyuncu olmuştur.

Tuğçe Altuğ evli mi? evet evli olan oyuncunun eşinin ismi Tolga Karaçelik’tir.Çift 2018 tarihinde evlenmişlerdir.

2010’da “Küçük Sırlar” dizisinde oynayan oyuncu, 2011’de “Sen de Gitme” dizisinde oynamıştır.kimdirkim.com Son oynamış olduğu yapımlar “Kelebekler” isimli film ve “Kadın” dizisidir.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Küçük Sırlar
2011 – Sen de Gıtme
2012 – Ucurum
2014 – Yıların Öcü
2016 – Dünyanın En Güzel Kokusu (Film)
2018 – Dip
2018 – Kelebekler (Film)
2019 – Kadın (Avukat Kısmet)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir