Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzel Modellerden biri olan ve bu güzelliğinle beraber Türkiye’de girdiği yarışmada birinci olmayı başarmış son olarak Müzik sektörüne girmiş ünlü isim Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında boyu kaç? şuan şarkıcılık ve aynı zamanda modellik yapmayı sürdüren ünlü isim hakkında herşey.

Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

2018 yılını göze aldığımız vakit 27 yaşında bulunan Tuğçe Aral tam olarak 1991 senesinde dünyaya gelmiştir.Doğduğu yer İstanbul olan model ve şarkıcının eğitimini sürdürmüş olduğu ilde aynı il olan İstanbuldur.Lise’de Yabancı Dil bölümünü tercih etmiş ve bu bölümü derece alarak bitirmiştir.Ardından ise Üniversite’yi Kocaeli Üniversitesi’de tamamlamıştır.Boyu 1.77’dir.

Eğitim hayatının Üniversite zamanları içerisinde Stajyer olarak İngilizce Öğretmenliği yapmıştır.Bu şekilde hem okumuş hemde çalışmıştır.Üniversite bitmesinin ardından Öğretmenlik mesleğini yapmaya başlamış ve bu şekilde yaşantısını sürdürmüştür.2010 tarihinden itibaren ise Modellik yapmaya başlamış ve çok sayıda Üniversite’nin tasarım yarışmasında görev almıştır.

2013 tarihinde katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışması içerisinde en iyi modellerden biri seçilmiştir.Bu tarihten sonra İstanbul’da tekrar defilelere çıkmaya başlamış ve aynı sene Diksiyon ile beraber Tiyatro dersleri almıştır.En son ise Miss Turkey Freedom yarışmasına girmiş ve bu yarışmada 1. olmuştur.

Tuğçe Aral Türkiye’de güzelliğinle beraber dikkatleri üzerine çekmesinin ardından Balkanlar içerisinde düzenlenmiş olan Modellik yarışması için kendisine teklif sunulmuş ve Juri üyeliği için 2 farklı yarışmada bulunmuştur.Halen Türkiye ve Avrupa’da çeşitli defileler ile beraber katalog çekimlerinde yer almayı sürdürmektedir.

tugce-aral-biyografi

En son çıkarmış olduğu Single parçasınla beraber Konserler vermeye başlamıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın