Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güzel Modellerden biri olan ve bu güzelliğinle beraber Türkiye’de girdiği yarışmada birinci olmayı başarmış son olarak Müzik sektörüne girmiş ünlü isim Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında boyu kaç? şuan şarkıcılık ve aynı zamanda modellik yapmayı sürdüren ünlü isim hakkında herşey.

Tuğçe Aral Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tuğçe Aral tam olarak 1991 senesinde dünyaya gelmiştir.Doğduğu yer İstanbul olan model ve şarkıcının eğitimini sürdürmüş olduğu ilde aynı il olan İstanbuldur.Lise’de Yabancı Dil bölümünü tercih etmiş ve bu bölümü derece alarak bitirmiştir.Ardından ise Üniversite’yi Kocaeli Üniversitesi’de tamamlamıştır.Boyu 1.77’dir.

Eğitim hayatının Üniversite zamanları içerisinde Stajyer olarak İngilizce Öğretmenliği yapmıştır.Bu şekilde hem okumuş hemde çalışmıştır.Üniversite bitmesinin ardından Öğretmenlik mesleğini yapmaya başlamış ve bu şekilde yaşantısını sürdürmüştür.2010 tarihinden itibaren ise Modellik yapmaya başlamış ve çok sayıda Üniversite’nin tasarım yarışmasında görev almıştır.

visum china
visum china

2013 tarihinde katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışması içerisinde en iyi modellerden biri seçilmiştir.Bu tarihten sonra İstanbul’da tekrar defilelere çıkmaya başlamış ve aynı sene Diksiyon ile beraber Tiyatro dersleri almıştır.En son ise Miss Turkey Freedom yarışmasına girmiş ve bu yarışmada 1. olmuştur.

Tuğçe Aral Türkiye’de güzelliğinle beraber dikkatleri üzerine çekmesinin ardından Balkanlar içerisinde düzenlenmiş olan Modellik yarışması için kendisine teklif sunulmuş ve Juri üyeliği için 2 farklı yarışmada bulunmuştur.Halen Türkiye ve Avrupa’da çeşitli defileler ile beraber katalog çekimlerinde yer almayı sürdürmektedir.

tugce-aral-biyografi

En son çıkarmış olduğu Single parçasıyla beraber Konserler vermeye başlayan isim bir yandan ise etkileyici sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.