Tuğçe Karabacak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Tuğçe Karabacak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kaliteli bir çok projede rol alarak oyunculuk mesleğini devam ettiren aynı zamanda güzelliği ile de bir çok kişinin beğenisini kazanmış oyuncu Tuğçe Karabacak kimdir kaç yaşında boyu kaç? bütün bu soruların cevabını sizlere en doğru ve açıklayıcı bir şekilde sunmanın keyfini yaşıyoruz.İşte bütün bu soruların cevabı.

Tuğçe Karabacak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Güzel isim Tuğçe Karabacak 09.02.1987 senesinde hayata gözlerini açmış bir oyuncudur.Ispartalı olan oyuncu 31 yaşındadır.Küçük yaşlardayken oyunculuğa herhangi bir ilgisi bulunmayan isim çevresinin baskısıyla beraber bir anda kendini oyunculuğun içinde bulmuştur.Lise ile Üniversite eğitimini Resim bölümünü okuyarak tamamlamıştır.Boyu 1.70 cm olan oyuncu 55 kilodadır.

Oyunculuğa başlamasının ardından resim ile fazla ilgilenemeyen oyuncu ilerleyen senelerde kendisine ait bir resim sergisi açmayı planlıyor.Sevmediği şeyleri yapmaktan hoşlanmayan güzel oyuncu ilk oyunculuğa ise 2012 tarihinde başlamıştır.

2012’de Uçurum isimli dizide rol alarak başlamış olduğu kariyerinde hızla ilerlemiş çeşitli tv dizileri ve filmlerinde oynamıştır.

En son olarak Koca Koca Yalanlar isimli dizide rol alan oyuncu, bu dizide Sude karakterini canlandırmıştır.Dizi Kanal D’nin yeni ekibinin ilk ekranlara getirmiş olduğu bir dizidir.

İlk görüşte aşka inanmayan oyuncu tanıdıkça bir insanın sevilebileceğini düşünüyor.

Tuğçe Karabacak Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2012 – Uçurum
2013 – Aşk Kırmızısı (Film)
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2015 – Hayalet Dayi (Film)
2015 – Şehrin Melekleri
2016 – Ask Laftan Anlamaz
2016 – Posta Kutusu (Film)
2017 – 7Yüz
2017 – Kac Kacabilirsen
2018 – Bahtiyar Ölmez
2018 – Koca Koca Yalanlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın