Tuğçe Kumral Kimdir Hayatı Biyografisi

Tuğçe Kumral Kimdir?

2003 yılında yer almış olduğu Gönül Çelen isimli filmle oyunculuğa başlamış ve uzun süredir oyunculuk yaparak bir çok televizyon dizisi ile sinemanın güzel oyuncularından biri olmuş ünlü isim Tuğçe Kumral kimdir? hakkında bir çok detaylı bilgiyi yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Tuğçe Kumral Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Tuğçe Kumral 1983 senesinde Türkiye’nin batısında bulunan güzel şehirlerimizden biri olan İzmir’de hayata gözlerini açmıştır.Lise öğrenimini tamamlamasından sonra yine İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesini tercih ederek burada oyunculuk bölümünü okumuştur.Boyu 1,64 cm’dir.

Güzel oyuncu 2003’de yer almış olduğu filmin ardından 2009 senesinde ilk olarak dizilerde oynamaya başlamıştır.Bu Kalp Seni Unutur mu? isimli dizi oyuncunun oynadığı ilk dizi olmuştur.Bu dizinin ardından yine dizilerde yer almayı sürdürmüş olan isim 2011 senesinde Herşeye Rağmen adındaki dizide oynamıştır.

2015 senesinde yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinle beraber dikkatleri tamamen üzerine çekmiş ve çok iyi bir performans ile bu dizide 2 sezon boyunca oynayarak ilk defa bir dizide 2 sezon oynama başarısı göstermiştir.

Oyunculuk yapmaktan son derece keyif aldığını belirten güzel oyuncu en son olarak Show Tv’nin güzel dizilerinden biri olan Kalp Atışı dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve diziye sonradan girerek dizide yer almaya başlamıştır.

Tuğçe Kumral Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2003 – Gönul Çelen (Film)
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2011 – Herseye Ragmen
2013 – En Uzun Yuzyil
2013 – Meddah (Film)
2013 – Sürgün (Film)
2014 – Yasak
2015 – Asla Vazgecmem
2017 – Evlat Kokusu
2017 – Kalp Atışı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.