Tuğçe Melis Demir kimdir, nereli, Tuğçe Melis Demir kaç yaşında, Tuğçe Melis Demir boyu, kilosu kaç?

Tuğçe Melis Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Daha önce Survivor yarışması ile ekranlara gelen Tuğçe Melis Demir sosyal medyada da oldukça aktiftir. Peki Tuğçe Melis Demir kimdir, nereli, Tuğçe Melis Demir kaç yaşında, Tuğçe Melis Demir boyu, kilosu kaç? İşte Tuğçe Melis Demir hakkında detaylar.

Tuğçe Melis Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tuğçe Melis Demir 11 Şubat 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Buz hokeyi sporcusudur. Daha önce ODTÜ Buz Hokeyi Takımı’nda yer aldı. Kariyerini İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nde devam ettirmektedir. Ayrıca milli sporcudur. 2017 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir 16. haftada yarışmadan elenmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tuğçe Melis Demir Boyu Kaç?

Tuğçe Melis Demir 1.69 boyundadır.

Tuğçe Melis Demir Kaç Kilo?

Tuğçe Melis Demir 62 kilodur.

Tuğçe Melis Demir Burcu Nedir?

Tuğçe Melis Demir Kova burcudur.

Tuğçe Melis Demir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.