Turgut Tunçalp kimdir, nereli, Turgut Tunçalp kaç yaşında, Turgut Tunçalp boyu, kilosu kaç, Turgut Tunçalp evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Turgut Tunçalp rol aldığı dizi ve filmler neler?

Turgut Tunçalp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Evli mi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Halit’i oynayan Turgut Tunçalp hakkında detaylar yazımızdadır. Peki Turgut Tunçalp kimdir, nereli, Turgut Tunçalp kaç yaşında, Turgut Tunçalp boyu, kilosu kaç, Turgut Tunçalp evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Turgut Tunçalp rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Turgut Tunçalp hakkında detaylar.

Turgut Tunçalp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Turgut Tunçalp 12 Mayıs 1976 tarihinde Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur.

Turgut Tunçalp 2013-2014 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Merhamet dizisinde Moskof Recep  karakteriyle tanınmaktadır. Oyuncu 2014 yılında TRT 1’de yayınlanan Diriliş:Ertuğrul dizisinde Selçuklu komutanı olan Afşin Bey karakterini oynadı. 2017 yılında Çukur dizisinde Kasım Helvacı karakterini canlandırmıştır. 2019-2021 yılları arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakterini canlandırmıştır. 2021 yılından itibaren Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Halit rolünü oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Turgut Tunçalp kimdir, nereli, Turgut Tunçalp kaç yaşında, Turgut Tunçalp boyu, kilosu kaç, Turgut Tunçalp evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Turgut Tunçalp rol aldığı dizi ve filmler neler?

Turgut Tunçalp Evli mi?

Turgut Tunçalp kiminle evli? 2019 yılında İlayda Atmaca ile evlendi. Çiftin nikah şahitliğini oyuncu Erkan Can yapmıştır.

Turgut Tunçalp Boyu Kaç?

Turgut Tunçalp 1.78 boyundadır.

Turgut Tunçalp Kaç Kilo?

Turgut Tunçalp 79 kilodur.

Turgut Tunçalp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.