Uğur Demirok Kimdir?

Uğur Demirok Kimdir?

Çok sayıda takımın formasını giymiş ve defans hattının en iyi futbolcuları arasında gösterilmiş ünlü isim Uğur Demirok kimdir? yakışıklı futbolculardan olan deneyimli futbolcunun özgeçmişi.

Uğur Demirok Kimdir? Hayatı

Sporcu Uğur Demirok, 08.07.1988 yılında İstanbul’da doğmuş olan bir kişidir.İstanbul’un Eyüp ilçesinde dünyaya gözlerini açan isim uzunca süre burada yaşamış ardından futbolculuk nedeniyle çeşitli şehirlerde yaşamıştır.Galatasaray’ın U21 takımında yetişen isim ardından ise Gaziantepsor takımına transfer olmuştur.

Uğur Demirok’un boyu 1.85 cm, kilosu 76, burcu ise Yengeçtir.

Gaziantepspor’da profesyonel futbolcu olarak başlamış olduğu futbolculuk kariyerini 2007 tarihinde İstanbulspor ile sürdürmüştür.2007-2008 sezonunda İstanbulspor forması giyip sezon bitiminde Beylerbeyi takımına yine kiralık olarak verilmiştir.

Beylerbeyispor’da 2008-2009 sezonları arasında forma giymiş olan isim bu takımın ardından yine başka bir İstanbul takımı olan Kartalspor’a transfer olmuştur.Kimdirkim com Kartalspor’da 2009-2011 sezonlarında oynayan isim ardından ise Akhisarspor takımına bonservisi alınarak transfer olmuştur.2015-2016 sezonlarında Akhisarspor’dan Trabzonspor’a transfer olan futbolcu Trabzonspor’da çizmiş olduğu kariyer ile kariyerinin en iyi günlerini yaşamıştır.

Trabzonspor’dan sonra Osmanlıspor’da oynayan futbolcu ardından ise Konyaspor takımına transfer olmuştur.

2014 senesinde ilk defa Türkiye A Milli Takıma çağrılmış olan isim Milli Takımımızda 2 defa forma giyme şansı elde etmiştir.2017 senesinde Milli Takımımızın başına Lucescu’nun geçmesinin ardından tekrar Milli Takım’a davet edilmiştir.

Uğur Demirok Evli mi? Evli olan sporcu, 2015 tarihinde Damla Tatarlı ile nikah masasına oturmuştur.2016 tarihinde bir çocukları doğan çift, çocuklarına Demir ismini vermişlerdir.

Uğur Demirok Trabzonlu olmadığı halde Trabzonspor taraftarı olan bir kişidir.Özellikle Galatasaray maçı sonrası vermiş olduğu demeçlerle Trabzonspor taraftarının desteğini, Galatasaray taraftarının ise eleştirisini almıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın